Fagor CCN-2S minusni hladni sto
2.059 € cena bez PDV-a
Minusni sto sa 2 vrata – serija 600 Concept | 600 Snack & Bar
-18°/-22°C minusni režim rada
Hladni sto visine 850 mm
Standradno splashback visine 100 mm
2 plastificirane žičane police 405 x 460 mm
INOX AISI 304
Hladni sto za šank ili fast food, sa dvoja vrata
Minusni sto sa 2 vrata – serija 600 Concept | 600 Snack & Bar
-18°/-22°C minusni režim rada
Hladni sto visine 850 mm
Standradno splashback visine 100 mm
Hladni sto za šank ili fast food, sa dvoja vrata.
Kapacitet hladnog stola
- 2 police dimenzija 405x460 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica – jednostavna izmena pozicije
- 268 litara – bruto zapremina sa sistemom hlađenja
- 153 litre – neto zapremina slobodnog prostora
Izolacija hladnog stola
- debljina izolacije 600 Concept | 600 Snack & Bar hladnog stola iznosi 50 mm – visoka energetska efikasnost
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (40kg/m3) HFC free
- nizak koeficijent toplotne provodljivosti omogućava veliku uštedu električne energije, kao i sprečavanje pojave kondenza na spoljnim stranicama
Hladni sto minusni – dinamički sistem hlađenja
- -18°/-22°C minusni režim rada
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- rashladni fluid R290 – visoka efikasnost i niska potrošnja električne energije
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- smart defrost – samootapanje u slučaju blokiranog isparivača
- automatsko otapanje pomoću grejača
- automatsko isparavanje kondenzata
- jednostavan pristup kondenzatoru za redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom – ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent
Vrata hladnog stola
- hladni sto minusni sa punim INOX vratima
- termoizolovana INOX vrata
- inox rukohvat
- vrata sa uglom otvaranja 120°
- jednostavno skidanje magnetne gume vrata
Profesionalni hladni sto – struktura
- spoljašnost: INOX AISI 430
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- nogare sa podešavanjem – za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- drenažni otvor na dnu hladnog stola
Hladni stolovi CONCEPT | 600 Snack & Bar
Plusni inox vrata
Plusni staklena vrata
- CCP-2S GD hladni sto 2 vrata
- CCP-3S GD hladni sto 3 vrata
- CCP-4S GD hladni sto 4 vrata
Plusni sa fiokama
- CCP-2S HD hladni sto set 2 fioke + 1 vrata
- CCP-2S HH hladni sto set 2+2 fioke
- CCP-3S HDD hladni sto set 2 fioke + 2 vrata
- CCP-3S HHD hladni sto set 2+2 fioke + 1 vrata
- CCP-3S HHH hladni sto set 2+2+2 fioke
- CCP-4S HDDD hladni sto set 2 fioke + 3 vrata
- CCP-4S HHDD hladni sto set 2+2 fioke + 2 vrata
- CCP-4S HHHD hladni sto set 2+2+2 fioke + 1 vrata
- CCP-4S HHHH hladni sto set 2+2+2+2 fioke
Minusni inox vrata
- CCN-2S hladni sto 2 vrata
- CCN-3S hladni sto 3 vrata
Opcionalna dodatna oprema
- točkovi sa kočnicom
- brava na vratima
- bez radne ploče
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1492x600x850 mm |
|---|---|
| Bruto zapremina | 268 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 0,319 kW |
| Temperaturni režim | -18°/-22° C |
| Rashladni fluid | 87 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje sa grejačima |
| Kontrola | ekran 3″, digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Dimenzija police | 405×460 mm |
| Broj polica | 1 plastificirana rešetkasta polica po vratima |
| Nosači polica | 1 par nosača po vratima |
| Brava na vratima | opcionalno |
| Materijal izrade | INOX AISI 430, unutrašnjost INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | brava na vratima, ravna radna ploča, dodatne police, točkovi sa kočnicom |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 94 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Slični proizvodi …
Fagor CCP-3S hladni sto
Fagor CCP-4S hladni sto
Fagor CCP-3G GD hladni sto
Fagor CCP-3G hladni sto
Povezani proizvodi
Santos #54 profesionalni šejker
Profesionalni mikser za nes kafu - šejker
SANTOS #54 mikser idealan je uređaj za pravljenje frapea, mlečnih šejkova, mlečne pene, sladolednih napitaka, mućenje nes kafe ...
SANTOS #54 mikser je namenjen za komercijalnu upotrebu, sa snažnim motorom i varijatorom brzine.
Snažan motor i robusna konstrukcija dozvoljavaju mućenje svih vrsta napitaka, od nes kafe do sladoled poslastica - šejkova.
Jednostavan za upotrebu: automatsko startovanje mućenja nakon detekcije čaše.
Varijator brzine: 8.000 - 16.000 rpm podešavanje brzine
Standradno uz profesionalni šejker - mixer:
- 2 čaše 675 ml (1 inox + 1 polikarbonat)
- 3 nastavka za mućenje: 1 univerzalni sferni, 1 gumeni nastavak, 1 duboki nastavak nazubljen
Santos citrus Juicer #10 cedilica agruma
Profesionalna cedilica agruma
- za narandžu, limun, grejp, limetu ...
- izliv za sok na visini od 135 mm.
- sa potiskivačem
- vodootporni ON/OFF prekidač
- maksimalni učinak do 30 lit/h isceđenog soka
- tih indukcioni motor sa kočnicom - 1500 obr/m
- sigurnosni prekidači i termozaštite motora
- jednostavno pranje i održavanje
Santos Juicer #68 centrifugalni sokovnik
Tih i snažan profesionalni sokovnik, za objekte gde su u ponudi sokovi od svežeg voća i povrća: juice barovi, prodavnice zdrave hrane, hoteli, barovi, restorani ...
- Rezultat 60 godina iskustva u cedjenju svežih sokova “Miracle Edition” #68
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom asinhoronom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Širok otvor (79,5 mm): nema potrebe za rezanjem jabuka, šargarepe, paradajza ...
- Savršeno tih: za pravljenje soka ispred kupca
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice
- Ekskluzivni Easy-clean ™ sistem: Odvojiva posuda, korpa i poklopac (nije potreban alat)
- Visina izliva: 228 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Učinak: do 140 l/h iscedjenog soka (200 kg/h)
Scotsman ACM 87 AS ledomat 40 kg
Ledomat 40 kg proizvodnje za 24h
- Depozit za led kapaciteta 19 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM87AS proizvodnje 40 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~2.000 kockica leda dnevno).

