Mešalica za testo RESTO SK 10 2V
950 € cena bez PDV-a
Mala mešalica za pizza testo sa dve brzine:
- 6 kg zames testa (3,75 kg brašna)
- 7 litara zapremina kible
- rotirajuća kibla
- fiksna glava
- 2 brzine okretanja spirale i kible
- čelično kućište, plastificirano i otporno na grebanje
- sigurnosni mikroprekidači
- zaštitna rešetka
| Dimenzije (ŠxDxV) | 290x450x550 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 0,22 kW |
| Prenos snage | uljni reduktor + lanac |
| Kontrola | tasteri sa IP 44 zaštitom |
| Brzina | 2 brzine |
| Kapacitet brašna | 4 kg |
| Kapacitet zamesa testa | 6 kg |
| Zapremina kible | 7 lit. |
| Dimenzija kible (Š x V) | Ø240 x 160h mm |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade spirale | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 36 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Resto Italia by TecnoA S.r.L Italy |
Povezani proizvodi
Univerzalna seckalica za povrće SIRMAN TM ALL
Profesionalna univerzalna seckalica za povrće.
Struktura mašine od legure aluminijuma i nerđajućeg čelika.
Ventilirajući motor za kontinuiranu upotrebu - bez gašenja mašine tokom dana.
Zahvaljujući kompaktnom dizajnu, mašinu je moguće koristiti u svakoj kuhinji.
Jednostavno sečenje čak i najmekših namirnica, kao što je mozzarela sir, paradajz, paprika ...
Bezbednost na radu je omogućena zahvaljujući sigurnosnim mikroprekidačima i senzorima, koji ne dozvoljavaju da se mašina za sečenje pokrene ukoliko nije ispravno sklopljena.
Veliki izbor noževa - cenovnik noževa
*noževi se ne isporučuju uz mašinu.
U zavisnosti od noža koji se koristi, uređaj može da seče:
- sve vrste povrća na kolutove, štapiće - žilijen, kockice (krompir, šargarepu, cveklu) kupus za salatu, pečurke, paradajz i papriku - specijalni polukružni nož, krastavac ...
- sve vrste sireva (rendnje mocarele, poplutvrdih sireva - kačkavalja, ribanje parmezana ...)
- lešnik, badem
- ... kombinacijom noževa do preko 40 oblika sečenja
Ovalni ulaz na poklopcu 158x75 mm i okrugli Ø52 mm.
Potiskivač - sa mikroprekidačem za startovanje univerzalne seckalice.
Sigurnosni prekidači na poklopcu, potiskivaču i posudi.
*Kapacitet sečenja: do 300 kg/h (krompir kolutovi 8 mm)SIRMAN TM ALL je idealna seckalica za upotrebu u picerijama, uz dva noža (poručuju se dodatno):
- DF2 za sečenje šampinjona
- DT7 ili DT9 kao mašina za rendanje sira - mozzarele
Sammic CA-3V univerzalna seckalica
Profesionalna univerzalna kuhinjska mašina sa disk noževima - seckalica.
Kapacitet do 500 kg/h.
Varijabilna brzina motora
"Brushless" tehnologija elektromotora: snažni i efikasni motori
- Maksimalna efikasnost: održavanje obrtnog momenata u celom opsegu brzine motora.
- Ekskluzivni „force control system“: garancija ujednačenog i visokokvalitetnog reza.
- Lagan i kompaktan dizajn: mala težina i zauzima malo radnog prostora.
- Poboljšana nepropusnost vazduha / vode jer nije potrebna ventilacija.
- Prave manje buke: poboljšano radno okruženje.
Sammic CA-62 univerzalna seckalica
Zanolli Teorema Polis T2S jednoetažna pizza peć
- spoljna dimenzija - 970 x 1210 x 360 mm
- unutrašna dimenzija komore - 650 x 860 x 180 mm
- maksimalna temperatura - 400°C
- kapacitet - 2 pleha EN 400 x 600 mm
- Izrada - Inox
- Dno peći po izboru - šamot ili metal
- Digitalna kontrola - 20 programa
- Automatsko čišćenje
- Pre-heating
- Opcionalno - postolje, kabinet za testo, ovlaživač komore, Wi-fi modul, hauba

