Tefcold SFI145-CF VS podni frižider/zamrzivač
2.807 € cena bez PDV-a
Mali podni frižider zamrzivač sa kliznim staklenim poklopcem, za markete.
- prebacivanje režima rada: frižider/zamrzivač
- kompresor sa promenljivom brzinom koji štedi energiju
- odlična vidljivost proizvoda
- klizeći poklopac od zakrvljenog stakla
- podesiva lažna baza na dnu
- beli eksterijer
- LED unutrašnje osvetljenje
- zaštitni odbojnici
- automatsko odmrzavanje
- kit za ostrvsko postavljanje
*Kompatibilan sa MTF185 VS
SFI mali podni frižider zamrzivač, je savršen za izlaganje proizvoda u supermarketima, prodavnicama, mesarama, prodavnicama hrane za kućne ljubimce …
Zakrivljeni stakleni klizni poklopci omogućavaju potpunu vidljivost proizvoda u unutrašnjosti rashladnog uređaja.
Energetski efikasno LED unutrašnje osvetljenje postavljeno je na zadnjem zidu zamrzivača / frižidera, kako bi lepo osvetlilo hlađene proizvode. LED svetlo ima sopstveni kabl za napajanje, tako da se može povezati sa ostatkom rasvete u prodavnici i isključiti noću, radi uštede energije.
SFI podni frižider zamrzivač za markete, mogu se rasporediti u ostrvo u kombinaciji sa čeonim zamrzivačem SFI185 HC-CF VS i gornjim zamrzivačem MTF185 VS.
Kompresor promenljive brzine obezbeđuje optimalnu regulaciju temperature. Ovo uređaj čini u proseku 20% energetski efikasnijim u poređenju sa istim modelom sa standardnim kompresorom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1456x858x890 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1320x720x627 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 384 W |
| Temperaturni režim | -1°/+8° C, -18°/-24° C |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Broj polica | 2 žičana razdelnika |
| Zapremina hlađene zone | 422 lit. |
| Rashladni fluid | 100 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | staklo, plastificirani čelični lim |
| Boja | bela |
| Težina | 121 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
Afinox Spring Plus 701 TN – hladni sto
Hladni sto - ravna radna ploča
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni stolovi - održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.- -2/+7°C plusni režim rada
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT/+SP
Hladni sto 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Minusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica

