HOME » Ugostiteljska oprema » Alphatech Synapsy SYE061B konvektomat
Alphatech Synapsy SYE201B konvektomat
15.750 € cena bez PDV-a
Alphatech Synapsy SYE202B konvektomat
19.250 € cena bez PDV-a
Alphatech Synapsy SYE061B konvektomat
6.440 € cena bez PDV-a
Alphatech Synapsy SYE061B konvektomat za 6 plehova GN 1/1 sa direktnom parom
Alphatech by LAINOX® Ali Group S.r.l. Italy
Šifra proizvoda:
Alphatech Synapsy SYE061B
Kategorije: Konvektomati, Kuhinjska oprema
Opis
Alphatech Synapsy SYE061B konvektomat za 6 plehova GN 1/1 sa direktnom parom
Modovi pripreme:
- AC (Automatic Cooking) sistem sa Internacionalnim receptima i slikama koje prikazuju izgled pripremljenog jela
- Manual cooking sa tri načina rada:
– konvekcijski od 30°C do 270°C
– parni od 30°C do 130°C
– kombinovani konvekcija + para od 30°C to 270°C - Programiranje – mogućnost programiranja i memorisanja recepata sa automatskim redosledom, upisivanjem naziva, dodavanjem fotografija, teksta recepture
- Clima® – automatski sistem za merenje i kontrolu vlage unutar komore konvektomata
- Fast Dry® – sistem za brzo izbacivanje vlage iz komore konvektomata
- EKRAN se može urediti prema potrebama korisnika, izbacivajući u prvi plan prograne koji se najvise koriste
- Automatski (AC) “one touch” ciklus – pritskom na ikonu krece ciklus
- Organizacija recepata sa pretpregledom i dodeljivanje imena folderima sa grupisanim receptima
- Inteligentno prepoznavanje recepata u folederima sa vise nivoa
- 7” kolor ekran (LCD – TFT) visoke rezolucije, kapacitativni sa “Touch Screen” funkcijom
Kontroleri:
- Autoreverse (automatska promena smera ventilatora) za savršenu raspodelu temperature
- Automatska uporedna kontrola temperature komore i sonde jezgra, DELTA T sistem rada
- Automatski regulisana kondenzacija pare
- Jednostavan pristup izmenjivim parametrima za prilagodjavanje uredjaja kroz korisnički meni.
- Odložen start
- 6 brzina ventilatora; prve 3 brzine automatski smanjuju snagu grejanja. Za specijalne metode kuvanja, može se koristiti naizmenična brzina ventilatora
- Kontrola temperature uz sondu jezgra – multipoint core probe Ø 3 mm
- USB konekcija za za preuzimanje HACCP podataka, update software-a i ažuriranje programa (download/upload)
- Self diagnosis – samotestriranje uredjaja prilikom pokretanja rada sa audio i vizuelnimm signalima ukoliko postoje greške u radu
- LED osvetljenje u komori konvektomata
- EcoSpeed – bazirano na količini i vrsti proizvoda, peć optimizuje i kontroliše izlaznu snagu, održavajući potrebnu temperaturu prireme jela izvegavajući oscilacije
- GreenVapor- smanjena potrošnja vode i energije zbog automatskog upravljanja zasićenja vodene pare u komori konvektomata
- Savršeno glatka, vodonepropusna komora
- Vrata sa dvostrukim kaljenim staklom, vazdušnom komorom i unutrašnjim staklima koja odbijaju toplotu za manje toplotno zračenje prema korisniku, ujedno veća energetska efikasnost
- Unutrašnje staklo koje se preklapa kako bi se otvorilo za lako čišćenje
- IPX5 zaštita od prskanja vode
Pranje i održavanje
- 7 automatskih progarama pranja – standardno
- Sistem za ručno čišćenje sa spoljnim ručnim tušem (opcionalno)
- Automatski sistem za čišćenje LCS sa integrisanim rezervoarom za automatsko doziranje deterdženta
COMBICLEAN tečni deterdžent i CALFREE deskaler u 100% reciklirajućem pakovanju.
Opcionalno model sa bojlerom – SYE061OB.
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 852x795x775 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 9,5 kW |
| Kapacitet plehova | 6 GN 1/1 |
| Visina između plehova | 70 mm |
| Kontrola | touch screen panel 7″ |
| Tajmer | „JIT“ software – Just in Time priprema, 1’ – 120’, kontinuiran ciklus |
| USB priključak | download HACCP parametara, upisivanje recepata za pripremu / update firmware-a |
| Programiranje | XY programa + „one touch“ (svaki program u 9 faza) |
| Radna temperatura | parni od 30°C do 130°C, kombinovani konvekcija + para od 30°C – 270°C, konvekcijski od 30°C do 270°C |
| Sonda jezgra | multipoint sonda jezgra Ø 3 mm, delta T priprema, omogućava praćenje temperature jezgra proizvoda |
| Način rada peći | 3 moda: konvekcijski, parni, kombinovani |
| Ventilator | 6 brzina – inverter |
| Sistem vlaženja vazduha | direct steam – direktna para |
| Ciklus hlađenja komore | sa otvorenim ili zatvorenim vratima |
| Održavanje komore | integrisan sistem samopranja |
| Vrata peći | duplo staklo sa vazdušnom zavesom |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade komore | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Napajanje vodom | ventil ¾” |
| Otpadna voda | Ø 32 mm |
| Težina | 117 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatak za ražnjiće, grill ploča, korpa za pomfrit, pizza ploča, dodatak za pečenje pilića, tuš crevo za ručno pranje |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | LAINOX® Ali Group S.r.l. Italy |
Povezani proizvodi
Giorik FE9117 električna friteza
2.280 € cena bez PDV-a
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
1.272 € cena bez PDV-a
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža
SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
688 € cena bez PDV-a
FAMA Pelapatate P10 ljuštilica krompira
1.770 € cena bez PDV-a

