Tefcold UF600S zamrzivač – silver
1.320 € cena bez PDV-a
Klasičan zamrzivač za skladištenje od nerđajućeg čelika:
- eksterijer od nerđajućeg čelika
- Fiksne police GN 2/1
- Integrisana ručka
- Reverzibilna vrata – leva ili desna strana – izmenjivo
- Elektronski termostat
- Podesive nogare sa rolerima pozadi
- Brava za zaključavanje
- Režim rada -24°/ -10 °C
- Neto kapacitet 555 litara
- Rashladni fluid R600a
Ovaj profesionalni zamrzivač idealan je za zahtevna okruženja za usluživanje hrane, pekare, picerije… Uz integrisanu ručku, ovaj rashladni komad ima police GN 2/1 sa izuzetnim kapacitetom nosivosti.
Zamrzivač ima statičko hlađenje, a temperatura se lako podešava na elektronskom termostatu.
Tefcold UF je klasičan rashladni element namenjen za skladištenje namirnica koji kombinuje proverenu pouzdanost sa čistim dizajnom.
Asortiman UF je dostupan u različitim bojama i veličinama, a možete birati između modela sa čvrstim ili staklenim vratima.
Klasičan zamrzivač za skladištenje od nerđajućeg čelika UF600S
Tefcold UF je klasičan rashladni element namenjen za skladištenje namirnica koji kombinuje proverenu pouzdanost sa čistim dizajnom.
Idealan je za zahtevna okruženja za usluživanje hrane, pekare, picerije… Uz integrisanu ručku, ovaj rashladni komad ima police GN 2/1 sa izuzetnim kapacitetom nosivosti.
Izdržljiva spoljašnjost od nerđajućeg čelika.
Zamrzivač ima statičko hlađenje, a temperatura se lako podešava na elektronskom termostatu.
Asortiman UF je dostupan u različitim bojama i veličinama, a možete birati između modela sa čvrstim ili staklenim vratima.
Ovaj model je dostupan i u plusnom režimu – frižider – UR600SS
| Dimenzije (ŠxDxV) | 777x695x1895 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 653x580x1680 mm |
| Bruto zapremina | 605 lit. |
| Neto zapremina | 555 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 190 W |
| Potrošnja el. energije | 2,24 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -24°/-10° C |
| Rashladni fluid | 130 gr, R600a |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Dimenzija police | 2/1 GN 530 x 650 mm |
| Broj polica | 6 fiksnih polica |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | nema |
| Boja | siva mat |
| Materijal izrade | unutrašnjost beli ABS, INOX AISI 430 |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Težina | 107 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold RK710G frižider staklena vrata 650 litara
Profesionalni inox frižider staklena vrata - 650 litara:
- +2/+10° C
- staklena vrata
- INOX AISI 304
- GN 2/1 - idealno slaganje GN posuda
- 3 plastificirane žičane police
- jednostavna izmena pozicije polica
- 650 litara bruto - zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 597 litara - neto zapremina slobodnog prostora
Afinox Compatto 400 TN S EN – frižider
Profesionalni inox frižider 288 litara
Compatto 400 je mini frižider koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 8 pari vođica od nerđajućeg čelika za EN 400 x 600 mm
- temperatura podesiva od -2/+7° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Compatto 400 TN S – frižider
Profesionalni frižider monoblok
Compatto 400 je mini frižider koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 3 plastificirane police EN 400 x 600 mm
- temperatura podesiva od -2/+7° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Compatto 400 BT S FISH – zamrzivač za ribu
Inox zamrzivač za ribu
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 8 polietilenskih posuda EN 400 x 600 mm (dubine 130 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
Afinox Spring Plus 701 BT/A – minusni hladni sto
Minusni hladni sto + splashback
-24/-10°C minusni režim rada
Ravna radna ploča + splahback 100 mmVentilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Desmon PGB7 zamrzivač 700 litara
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°

