Tefcold UR600SS frižider
1.198 € cena bez PDV-a
Frižider za skladištenje od nerđajućeg čelika:
- eksterijer i enterijer od nerđajućeg čelika
- Podesive police GN 2/1
- Izuzetna Energetska efikasnost – ušteda energije
- Hlađenje pomoću ventilatora
- Integrisana ručka
- Reverzibilna vrata – leva ili desna strana – izmenjivo
- Digitalni termostat
- Podesive nogare sa rolerima pozadi
- Brava za zaključavanje
- Režim rada 0°/ +8 °C
- Neto kapacitet 570 litara
- Rashladni fluid R600a
Frižider za skladištenje od nerđajućeg čelika UR600SS
Tefcold UR je klasičan rashladni element namenjen za skladištenje namirnica koji kombinuje proverenu pouzdanost sa čistim dizajnom.
Idealan je za zahtevna okruženja za usluživanje hrane. Uz integrisanu ručku, ovaj rashladni komad dolazi sa GN 2/1 policama sa izuzetnim kapacitetom nosivosti od 25 kg po polici.
Izdržljiva spoljašnjost i unutrašnjost od nerđajućeg čelika (osim vrata koja su bela iznutra).
Frižider ima hlađenje pomoću ventilatora, a temperatura se lako podešava na digitalnom termostatu.
Energetska efikasnost je izuzetna, jer ovaj model ima EU energetsku klasu A – potrošnja el. energije je 0,82 kWh/24h.
Asortiman UR je dostupan u različitim bojama i veličinama, a možete birati između modela sa čvrstim ili staklenim vratima.
Ovaj model je dostupan i u minusnom režimu – zamrzivač – UF600SS
| Dimenzije (ŠxDxV) | 777x745x1895 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 657x580x1660 mm |
| Bruto zapremina | 620 lit. |
| Neto zapremina | 570 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 120 W |
| Potrošnja el. energije | 0,82 kWh/24h |
| Temperaturni režim | 0°/+8° C |
| Rashladni fluid | R600a, 70 g |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje sa grejačima |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Dimenzija police | 2/1 GN 530 x 650 mm |
| Broj polica | 3 plastificirane rešetkaste police |
| Nosači polica | demontažni |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | nema |
| Materijal izrade | unutrašnjost INOX AISI 304, INOX AISI 430 |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Težina | 90 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold RK710G frižider staklena vrata 650 litara
Profesionalni inox frižider staklena vrata - 650 litara:
- +2/+10° C
- staklena vrata
- INOX AISI 304
- GN 2/1 - idealno slaganje GN posuda
- 3 plastificirane žičane police
- jednostavna izmena pozicije polica
- 650 litara bruto - zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 597 litara - neto zapremina slobodnog prostora
Afinox Compatto 400 TN S EN – frižider
Profesionalni inox frižider 288 litara
Compatto 400 je mini frižider koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 8 pari vođica od nerđajućeg čelika za EN 400 x 600 mm
- temperatura podesiva od -2/+7° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Compatto 400 TN S – frižider
Profesionalni frižider monoblok
Compatto 400 je mini frižider koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 3 plastificirane police EN 400 x 600 mm
- temperatura podesiva od -2/+7° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Compatto 400 BT S FISH – zamrzivač za ribu
Inox zamrzivač za ribu
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 8 polietilenskih posuda EN 400 x 600 mm (dubine 130 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Povezani proizvodi
Tefcold SA912 hladni sto za serviranje
Hladni sto vrata / fioke - 90 cm
- rashladni boks sa 1 vratima i 2 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 1/1 GN
- 2 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa krilnim vratima i dve fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Plusni hladni sto jednokrilni - bez radne ploče
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti).
Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Spring Plus 703 BIG TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto visine 900mm - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.

