Tefcold UF550 zamrzivač – beli
1.242 € cena bez PDV-a
Klasičan uspravni zamrzivač 420 litara za skladištenje:
- Fiksne police GN 2/1 530 x 650 mm
- Integrisana ručka
- beli eksterijer
- Reverzibilna vrata – leva ili desna strana – izmenjivo
- Elektronski termostat
- Podesive nogare sa rolerima pozadi
- Brava za zaključavanje
- Režim rada -24°/ -10 °C
- ušteda energije – potrošnja 2,24 kWh/24h
- Neto kapacitet 420 litara
- Rashladni fluid R600a
Ovaj profesionalni zamrzivač idealan je za zahtevna okruženja za usluživanje hrane, pekare, picerije… Uz integrisanu ručku, ovaj rashladni komad ima fiksne police GN 2/1 sa izuzetnim kapacitetom nosivosti od 110 kg/m².
Zamrzivač ima statičko hlađenje, manuelno otapanje, a temperatura se lako podešava na digitalnom elektronskom termostatu.
Vrata mogu biti sa leve ili sa desne strane – reverzibilna.
Tefcold UF su klasični rashladni elementi namenjeni za skladištenje namirnica koji kombinuje proverenu pouzdanost sa čistim dizajnom.
Asortiman UF je dostupan u različitim bojama i veličinama.
Klasičan uspravni zamrzivač 420 litara za skladištenje UF550
Tefcold UF je klasičan rashladni element namenjen za skladištenje namirnica koji kombinuje proverenu pouzdanost sa čistim dizajnom.
Idealan je za zahtevna okruženja za usluživanje hrane, pekare, picerije… Uz integrisanu ručku, ovaj rashladni element ima police GN 2/1 530 x 650 mm sa izuzetnim kapacitetom nosivosti.
Zamrzivač ima statičko hlađenje, a temperatura se lako podešava na elektronskom termostatu.
Asortiman UF je dostupan u različitim bojama i veličinama.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 777x715x1720 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 667x570x1485 mm |
| Bruto zapremina | 461 lit. |
| Neto zapremina | 420 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 190 W |
| Potrošnja el. energije | 2,24 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -24°/-10° C |
| Rashladni fluid | 130 gr, R600a |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Dimenzija police | 2/1 GN 530 x 650 mm |
| Broj polica | 6 fiksnih polica |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | nema |
| Boja | bela |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Težina | 94 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold RK710G frižider staklena vrata 650 litara
Profesionalni inox frižider staklena vrata - 650 litara:
- +2/+10° C
- staklena vrata
- INOX AISI 304
- GN 2/1 - idealno slaganje GN posuda
- 3 plastificirane žičane police
- jednostavna izmena pozicije polica
- 650 litara bruto - zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 597 litara - neto zapremina slobodnog prostora
Afinox Compatto 400 TN S EN – frižider
Profesionalni inox frižider 288 litara
Compatto 400 je mini frižider koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 8 pari vođica od nerđajućeg čelika za EN 400 x 600 mm
- temperatura podesiva od -2/+7° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Compatto 400 TN S – frižider
Profesionalni frižider monoblok
Compatto 400 je mini frižider koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 3 plastificirane police EN 400 x 600 mm
- temperatura podesiva od -2/+7° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Compatto 400 BT S FISH – zamrzivač za ribu
Inox zamrzivač za ribu
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 8 polietilenskih posuda EN 400 x 600 mm (dubine 130 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
TEFCOLD CF7310/-SP hladni sto minusni
Hladni sto minusni sa 3 vrata - kuhinjski dubine 700
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Ravna radna pločaKapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Tefcold SA914 hladni sto za serviranje
Hladni sto 4 fioke GN 1/1
- rashladni boks sa 4 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 4 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa 4 fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Desmon PGB7 zamrzivač 700 litara
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°

