Tefcold UD2-2 hladni sto sa fiokama
2.110 € cena bez PDV-a
Hladni sto sa dve fioke 2+2 GN 1/1
-21°/-18°C ili +1°/+4°C kombinovani režim rada, po potrebi
- jednostavno prebacivanje između plusnog i minusnog režima
- dva kompresora za nezavisno podešavanje temperature u fiokama
- maksimalno iskorišćen prostor za skladištenje
- ventilirajuće hlađenje za brzo spuštanje temperature
- automatsko otapanje
- prostor za skladištenje za posude GN 1/1 dubine do 150 mm
- maksimalna nosivost po fioci: 60 kg
- maksimalna nosivost ploče stola: 240 kg
Hladni sto visine 865 mm, na točkovima
| Dimenzije (ŠxDxV) | 905x700x865 mm |
|---|---|
| Bruto zapremina | 179 lit. |
| Neto zapremina | 51+51 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 460 W |
| Temperaturni režim | +1°/+4°C, -21°/-18°C |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dva kompresora, dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 113 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Fagor CCP-2G hladni sto
Fagor CCP-3G GD hladni sto
Fagor CCP-3G hladni sto
Tefcold UD1-3 niski hladni sto
Niski hladni sto sa jednom fiokom 3x GN 1/1
-21°/-18°C ili +1°/+4°C kombinovani režim rada, po potrebi
- jednostavno prebacivanje između plusnog i minusnog režima
- maksimalno iskorišćen prostor za skladištenje
- ventilirajuće hlađenje za brzo spuštanje temperature
- automatsko otapanje
- prostor za skladištenje za posude GN 1/1 dubine do 150 mm
- maksimalna nosivost po fioci: 60 kg
- maksimalna nosivost ploče stola: 240 kg
Hladni sto visine 600 mm - za postavljanje termičkih ili neutralnih elemenata
Povezani proizvodi
TEFCOLD CF7310 hladni sto minusni
Hladni sto 3 vrata minusni režim rada - zamrzivač
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm + 100 mm splashback
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Tefcold SA912 hladni sto za serviranje
Hladni sto vrata / fioke - 90 cm
- rashladni boks sa 1 vratima i 2 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 1/1 GN
- 2 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa krilnim vratima i dve fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C
Minusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica

