Granitori Ugolini Mini 3
2.650 € cena bez PDV-a
Granitori MINI 3 slush aparat.
Najmanji dispenzer za sorbete i granite.
Jednostavno uklanjanje posude i elemenata radi čišćenja.
Konstrukcija od plastificiranog INOX-a.
Magnetni prenos mešača – zaštićeno od kvarova usled blokade propelera.
Polikarbonatne posude kapaciteta 3x 6 litara.
Termostat za regulaciju temperature.
Hermetik kompresor.
Vazdušno hladjenje kompresora.
Filter kondenzatora – jednostavno čišćenje i održavanje kondenzatora.
Zaštita od preopterećenja.
Nizak nivo buke <70 dB(A).
Opcionalno:
- kućište brušen INOX.
- kućište u crnoj boji.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 540x470x650 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.300 W |
| Hlađenje kompresora | filter kondenzatora, vazdušno |
| Zapremina hlađene posude | 6 + 6 + 6 litara |
| Sistem mešanja tečnosti | magnetni spiralni mešač |
| Kontrola | termostat za podešavanje temperature, ON/OFF prekidač sa IP44 zaštitom |
| Materijal izrade posude | polycarbonate |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Rashladni fluid | Gas R 452A |
| Težina | 48 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Ugolini S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Metalcarrelli 2455 kanta sa pedalom 50 litara
Scotsman ACM 57 AS ledomat 33 kg
Ledomat 33 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 12 kg
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata)
- Proizvodi led oblika "medium gourmet" 20 grama kocka
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status rada, prijava greške, podsetnik za redovan servis
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM57AS proizvodi led sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~1.750 kockica leda dnevno).
Sirman Modulo 3 ALOQN multimikser
Depurator automatski MINI B65 Mijar
Automatski depurator - omekšivač vode
- 5 litara zapremina jonske mase u depuratoru
- 1.500 lit. do regeneracije za ulaznu tvrdoću 10°dh
- Automatska regeneracija depuratora
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Mehanički kontroler - garantovana dugotrajnost
- Depozit za so: max 11 kg (15 regeneracija)
Automatski depurator je idealno rešenje za kamenac.
Jednostavno se programira i ne zahteva od korisnika da bude prisutan tokom depuracije, kao kod manuelnih depuratora.

