Granitori Ugolini GIANT 2
2.426 € cena bez PDV-a
Granitori GIANT 2 slush aparat – mašina.
Aparat – dispenzer za pravljenje i točenje većih količina sorbeta i granita s obzirom na kapacitet od 2x 15 litara.
Jednostavno uklanjanje posude i elemenata radi čišćenja.
Konstrukcija od INOX-a.
Magnetni prenos mešača – zaštićeno od kvarova usled blokade propelera.
Polikarbonatne posude kapaciteta 2x 15 litara.
Termostat za regulaciju temperature.
Hermetik kompresor.
Vazdušno hladjenje kompresora.
Filter kondenzatora – jednostavno čišćenje i održavanje kondenzatora.
Zaštita od preopterećenja.
Nizak nivo buke <70 dB(A).
Opcionalno:
- verzija u crnoj boji
| Dimenzije (ŠxDxV) | 460x530x820 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.600 W |
| Hlađenje kompresora | filter kondenzatora, vazdušno |
| Zapremina hlađene posude | 15 + 15 litara |
| Sistem mešanja tečnosti | magnetni spiralni mešač |
| Kontrola | termostat za podešavanje temperature, ON/OFF prekidač sa IP44 zaštitom |
| Materijal izrade posude | polycarbonate |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Rashladni fluid | Gas R 452A |
| Težina | 61 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Ugolini S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Santos Juicer #28 centrifugalni sokovnik
Centrifugalni sokovnik profesionalni - cedilica voća i povrća.
Santos® je svetski lider u proizvodnji komercijalnih sokovnika, sa 35 godina iskustva i stalnim usavršavanjem eksluzivnih patentiranih sistema koji će pružiti najbolju pouzdanost i efikasnost.
Jednostavna priprema soka ubacivanjem celih plodova u mašinu.
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom indukcionom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Otvor za ubacivanje voća i povrća Ø 68 mm
- Savršeno tih: indukcioni motor
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice
- Visina izliva: 222 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Učinak: do 100 l/h
Centrifugalni profesionalni sokovnik:
- Sve vrste voća i povrća pretvara u sok.
- Pogodan za pripremu sosova i potaža.
- Kontejner sa zadnje strane za voćnu pulpu.
- Jednostavno pranje i održavanje.
SANTOS je francuski proizvodjač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom:
- 2 godine na uredjaj
- 5 godina na motor
Profesionalni centrifugalni sokovnik Santos Juicer #50
Profesionalni centrifugalni sokovnik.
Santos® je svetski lider u proizvodnji komercijalnih sokovnika, sa 35 godina iskustva i stalnim usavršavanjem eksluzivnih patentiranih sistema koji će pružiti najbolju pouzdanost i efikasnost.
Tih i snažan ekstraktor sokova koji se koristi svuda gde su potrebni sokovi od svežeg voća i povrća: juice barovi, prodavnice zdrave hrane, hoteli, barovi, restorani ...
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom indukcionom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Širok otvor (79,5 mm): nema potrebe za rezanjem jabuka, šargarepe, paradajza ...
- Savršeno tih: za pravljenje soka ispred kupca
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice + zaštitni mikroprekidači
- Ekskluzivni Easy-clean ™ sistem: Odvojiva posuda, korpa i poklopac (nije potreban alat)
- Visina izliva: 200 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Profesionalni sokovnik - učinak: do 100 l / h
SANTOS je francuski proizvođač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom u trajanju od 2 godine.
Scotsman ACM 127 AS ledomat 70 kg
Ledomat 70 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 39 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM127AS proizvodnje 70 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~3.500 kockica leda dnevno).
Depurator automatski MINI B65 Mijar
Automatski depurator - omekšivač vode
- 5 litara zapremina jonske mase u depuratoru
- 1.500 lit. do regeneracije za ulaznu tvrdoću 10°dh
- Automatska regeneracija depuratora
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Mehanički kontroler - garantovana dugotrajnost
- Depozit za so: max 11 kg (15 regeneracija)
Automatski depurator je idealno rešenje za kamenac.
Jednostavno se programira i ne zahteva od korisnika da bude prisutan tokom depuracije, kao kod manuelnih depuratora.

