HOME » Ugostiteljska oprema » Flamic SF450BDx700 laminator za testo
Flamic SF450BDx500 laminator za testo
4.296 € cena bez PDV-a
Flamic SF450BVDx500 laminator za testo
4.778 € cena bez PDV-a
Flamic SF450BDx700 laminator za testo
4.495 € cena bez PDV-a
Laminator za lisnato testo stona varijanta
Zbog izuzetno malih dimenzija, laminator za testo SF450 je idealna mašina za malu poslastičarnicu, malu pekaru, restoran, delikates prodavnicu ili piceriju.
- Širina pokretnog platna 450 mm
- Elektromehaničke kontrole laminatora
- Oklagije na krajevima pokretne trake
- Ručno podešavanje razmaka izmedju valjaka
- Digitalni prikaz debljine laminacije
- Precizno podešavanje debljine testa
- Fiksna brzina trake
- Promena smera laminirajuće traka sa džojstikom
- Ulazni i izlazni sto sklapajući (kada se laminator ne koristi)
- Kućište od plastificiranog čelika
Opcionalno:
- varijabilna brzina pokretnog platna SF450BVDx700
- dužina stola 500 mm SF450BDx500
- postolje na točkovima T450
Šifra proizvoda:
Flamic SF450BDX700
Kategorije: Pekarska oprema, Laminatori za testo
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1680x870x570/900 mm, 1280x870x570/720 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 0,50 kW |
| Širina platna | 450 mm |
| Dužina stola | 2x 700 mm |
| Brzina izlazne trake | 28 metara/min. |
| Brzina ulazne trake | 16 metara/min. |
| Prečnik valjaka | 60 mm |
| Razmak između valjaka | 0,2 – 35 mm |
| Težina | 107 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Flamic Bakery an Pastry equipment by STARMIX Srl Italy |
Povezani proizvodi
Flamic SF450BDx500 laminator za testo
4.296 € cena bez PDV-a
Laminator za lisnato testo stona varijanta
Zbog izuzetno malih dimenzija, laminator za testo SF450 je idealna mašina za malu poslastičarnicu, malu pekaru, restoran, delikates prodavnicu ili piceriju.
- Širina pokretnog platna 450 mm
- Elektromehaničke kontrole laminatora
- Oklagije na krajevima pokretne trake
- Ručno podešavanje razmaka izmedju valjaka
- Digitalni prikaz debljine laminacije
- Precizno podešavanje debljine testa
- Fiksna brzina trake
- Promena smera laminirajuće traka sa džojstikom
- Ulazni i izlazni sto sklapajući (kada se laminator ne koristi)
- Kućište od plastificiranog čelika
- varijabilna brzina pokretnog platna SF450BVDx500
- dužina stola 700 mm SF450BDx700
- postolje na točkovima T450
Flamic SF500BDX850 laminator za testo
4.629 € cena bez PDV-a
Laminator za lisnato testo stona varijanta
Laminator za testo SF500 je idealna mašina za malu poslastičarnicu, malu pekaru, restoran, delikates prodavnicu ili piceriju.
- Širina pokretnog platna 500 mm
- Elektromehaničke kontrole laminatora
- Oklagije na krajevima pokretne trake
- Ručno podešavanje razmaka izmedju valjaka
- Digitalni prikaz debljine laminacije
- Precizno podešavanje debljine testa
- Fiksna brzina trake
- Promena smera laminirajuće traka sa džojstikom
- Ulazni i izlazni sto sklapajući (kada se laminator ne koristi)
- Lako demontažni strugači sa valjaka
- Kućište od plastificiranog čelika
Opcionalno:
https://youtu.be/mn6lCBsZRycFlamic SF500BVDX850 laminator za testo
5.193 € cena bez PDV-a
Laminator za lisnato testo sa varaijabilnom brzinom valjaka - sklopivi
Laminator za testo SF500 je idealna mašina za malu poslastičarnicu, malu pekaru, restoran, delikates prodavnicu ili piceriju.
- Širina pokretnog platna 500 mm
- Elektromehaničke kontrole laminatora
- Oklagije na krajevima pokretne trake
- Ručno podešavanje razmaka izmedju valjaka
- Digitalni prikaz debljine laminacije
- Precizno podešavanje debljine testa
- Varijabilna brzina trake
- Promena smera laminirajuće traka sa džojstikom
- Ulazni i izlazni sto sklapajući (kada se laminator ne koristi)
- Lako demontažni strugači sa valjaka
- Kućište od plastificiranog čelika
Opcionalno:
https://youtu.be/mn6lCBsZRycFlamic SF500VDX850 laminator za testo
5.708 € cena bez PDV-a
Laminator za lisnato testo sa varaijabilnom brzinom valjaka
- radna površina 500x850 mm
- Širina pokretnog platna 500 mm
- Elektromehaničke kontrole laminatora
- Oklagije na krajevima pokretne trake
- Ručno podešavanje razmaka izmedju valjaka
- Digitalni prikaz debljine laminacije
- Precizno podešavanje debljine testa
- Varijabilna brzina trake
- Promena smera laminirajućih traka pedalom ili džojstikom
- Ulazni i izlazni sto sklapajući (kada se laminator ne koristi)
- Lako demontažni strugači sa valjaka
- Kućište od plastificiranog čelika

