HOME » Ugostiteljska oprema » Casselin palačinkara 35 FAMILY
Bain Marie sa slavinom 2x 1/6 GN Compact
378 € cena bez PDV-a
Maxima aparat za kokice Popcorn 150 g
419 € cena bez PDV-a
Casselin palačinkara 35 FAMILY
266 € cena bez PDV-a
Električna profesionalna palačinkara prečnika 35 cm
- ploča za palačinke izrađena od livenog gvožđa
- prečnik ploče Ø350 mm
- INOX kućište palačinkare – dugotrajno i jednostavno za održavanje
- Termostat 60°-300° C
- Dimenzije: H130 mm, Ø370 mm
- Snaga 2,2 kW
- CE sertifikat za sigurnosne i bezbednosne standarde
Šifra proizvoda:
Casselin CCR35EF
Kategorije: Fast food, Palačinkare
Opis
Električna profesionalna palačinkara prečnika 35 cm
- ploča za palačinke izrađena od livenog gvožđa
- prečnik ploče Ø350 mm
- INOX kućište palačinkare – dugotrajno i jednostavno za održavanje
- Termostat 60°-300° C
- Dimenzije: H130 mm, Ø370 mm
- Snaga 2,2 kW
- CE sertifikat za sigurnosne i bezbednosne standarde
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | Ø370 x H130 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 2,2 kW |
| Regulacija temperature | 60°/300°C |
| Grejna ploča | liveno gvožđe, Ø350 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 11 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Casselin France |
Povezani proizvodi
Električna friteza Sirman ELDORADO 5×2
Mini profesionalna električna friteza sa dva bazena
- dva bazena za 1,8 - 3,2 litre ulja
- demontažni bazeni
- demontažni grejači
- jednostavno održavanje
- 2 korpe dimenzija 120x220x100h mm
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostati sa resetom (230 °C)
- nezavisna regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje ...
Električna friteza Sirman ELDORADO 8x2R
765 € cena bez PDV-a
2x5 litara profesionalna dupla električna friteza - sa dva bazena po 5 lit.
- dva bazena 3 - 5 litara ulja
- fiksni bazeni
- demontažni grejači
- slavine za ispuštanje ulja
- jednostavno održavanje
- 2 korpe dimenzija 205x230x100h mm
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostati sa resetom (230 °C)
- nezavisna regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje ...
SIRMAN CORT LR preklopni toster
496 € cena bez PDV-a
SIRMAN CORT RR preklopni toster
496 € cena bez PDV-a

