Tefcold NIC502SCEB – zamrzivač za sladoled
1.042 € cena bez PDV-a
Elegantni zamrzivač sa 6 korpi
- -24/-14° C
- zakrivljeni stakleni klizni poklopci sa bravom
- digitalni termometar
- Klimatska klasa 5
Kapacitet
- 6 žičanih korpi
- 367 litara – neto korisna zapremina
Ovaj zamrzivač za sladoled je veoma stabilne i čvrste građe, a u isto vreme točkići omogućavaju lako pomeranje i pozicioniranje u objektu.
Pogodan je za manje markete, prodavnice, benzinske pumpe, supermarkete i delikatese sa ograničenim prostorom.
NIC-SCEB profesionalni zamrzivači za markete su idealni za izlaganje smrznutog voća i povrća kao i za sladolede. Elegantnog su dizajna, imaju zaobljene uglove i ivice.
Prezentacija proizvoda
Prednji deo zamrzivača je niži od zadnjeg i zajedno sa zakrivljenim staklenim kliznim poklopcima sa bravom i LED osvetljenjem omogućavaju odličnu prezentaciju proizvoda i bolji vizuelni prikaz.
Elegantni zamrzivač sa 6 korpi
- -24/-14° C
- zakrivljeni stakleni klizni poklopci sa bravom
- digitalni termometar
- Klimatska klasa 5
Kapacitet
- 6 žičanih korpi
- 367 litara – neto korisna zapremina
Sistem hladjenja
- mehanički termostat
- statičko hlađenje
- manuelno otapanje
- rashladni fluid R290
- 4 točkića za lako premeštanje – od toga 2 sa kočnicom
- Brava za zaključavanje
- LED unutrašnje osvetljenje
- Odvod za odmrzavanje
Ovaj zamrzivač za sladoled je veoma stabilne i čvrste građe, a u isto vreme točkići omogućavaju lako pomeranje i pozicioniranje u objektu.
Pogodan je za manje markete, prodavnice, benzinske pumpe, supermarkete i delikatese sa ograničenim prostorom.
NIC-SCEB profesionalni zamrzivači za markete su idealni za izlaganje smrznutog voća i povrća kao i za sladolede. Elegantnog su dizajna, imaju zaobljene uglove i ivice.
Prezentacija proizvoda
Prednji deo zamrzivača je niži od zadnjeg i zajedno sa zakrivljenim staklenim kliznim poklopcima sa bravom i LED osvetljenjem omogućavaju odličnu prezentaciju proizvoda i bolji vizuelni prikaz.
Dostupan je u različitim veličinama:
NIC101SCEB – širina 665 mm – sistem razdelnika
NIC201SCEB – širina 740 mm – 2 korpe
NIC301SCEB – širina 1030 mm – 4 korpe
NIC401SCEB – širina 1320 mm – 5 korpi
NIC501SCEB – širina 1570 mm – 6 korpi
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1570x650x918 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 1430x510x571 mm |
| Bruto zapremina | 475 lit. |
| Neto zapremina | 367 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 340 W |
| Potrošnja el. energije | 2,63 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -24°/-14°C |
| Rashladni fluid | 110 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Broj polica | 6 žičanih korpi |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Težina | 110 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
TEFCOLD CF7310 hladni sto minusni
Hladni sto 3 vrata minusni režim rada - zamrzivač
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm + 100 mm splashback
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Tefcold SS920 hladni sto za serviranje
Hladni sto sa bazenom za GN 1/6 + 2 vrata
- rashladni boks sa 2 vrata
- zapremina rashladnog boksa 201 litra
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 530x325
- hlađeni bazen za 5 posuda GN 1/6 (isporučuje se bez posuda)
- poklopac za GN kasete
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
*Isporučuje se bez GN posuda.
Hladni sto sa krilnim vratima i delom za hlađenje kaseta za priloge, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN gastronorm posudama za čuvanje hrane.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju, kao i bezbednost u dodiru sa hranom.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Sto za hladnu kuhinju dostupan u više dimenzija
Afinox Spring Plus 701 TN – hladni sto
Hladni sto - ravna radna ploča
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni stolovi - održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.- -2/+7°C plusni režim rada
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
Desmon PTGM2 hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

