Tefcold NIC402SCEB – zamrzivač za sladoled
984 € cena bez PDV-a
Elegantni zamrzivač sa 5 korpi
- -24/-14° C
- zakrivljeni stakleni klizni poklopci sa bravom
- digitalni termometar
- Klimatska klasa 5
Kapacitet
- 5 žičanih korpi
- 298 litara – neto korisna zapremina
Ovaj zamrzivač za sladoled je veoma stabilne i čvrste građe, a u isto vreme točkići omogućavaju lako pomeranje i pozicioniranje u objektu.
Pogodan je za manje markete, prodavnice, benzinske pumpe, supermarkete i delikatese sa ograničenim prostorom.
NIC-SCEB profesionalni zamrzivači za markete su idealni za izlaganje smrznutog voća i povrća kao i za sladolede. Elegantnog su dizajna, imaju zaobljene uglove i ivice.
Prezentacija proizvoda
Prednji deo zamrzivača je niži od zadnjeg i zajedno sa zakrivljenim staklenim kliznim poklopcima sa bravom i LED osvetljenjem omogućavaju odličnu prezentaciju proizvoda i bolji vizuelni prikaz.
Elegantni zamrzivač sa 5 korpi
- -24/-14° C
- zakrivljeni stakleni klizni poklopci sa bravom
- digitalni termometar
- Klimatska klasa 5
Kapacitet
- 5 žičanih korpi
- 298 litara – neto korisna zapremina
Ovaj zamrzivač za sladoled je veoma stabilne i čvrste građe, a u isto vreme točkići omogućavaju lako pomeranje i pozicioniranje u objektu.
Pogodan je za manje markete, prodavnice, benzinske pumpe, supermarkete i delikatese sa ograničenim prostorom.
NIC-SCEB profesionalni zamrzivači za markete su idealni za izlaganje smrznutog voća i povrća kao i za sladolede. Elegantnog su dizajna, imaju zaobljene uglove i ivice.
Prezentacija proizvoda
Prednji deo zamrzivača je niži od zadnjeg i zajedno sa zakrivljenim staklenim kliznim poklopcima sa bravom i LED osvetljenjem omogućavaju odličnu prezentaciju proizvoda i bolji vizuelni prikaz.
Dostupan je u različitim veličinama:
NIC101SCEB – širina 665 mm – sistem razdelnika
NIC201SCEB – širina 740 mm – 2 korpe
NIC301SCEB – širina 1030 mm – 4 korpe
NIC401SCEB – širina 1320 mm – 5 korpi
NIC501SCEB – širina 1570 mm – 6 korpi
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1320x650x918 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 1180x510x571 mm |
| Bruto zapremina | 388 lit. |
| Neto zapremina | 298 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 300 W |
| Potrošnja el. energije | 2,3 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -24°/-14°C |
| Rashladni fluid | 105 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Broj polica | 5 žičanih korpi |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Težina | 72 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT/+SP
Hladni sto 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Afinox Spring Plus 703 BIG TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto visine 900mm - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

