Tefcold SHALLOW HEAD A-CF čeoni zamrzivač
3.506 € cena bez PDV-a
Čeoni ostrvski frižider / zamrzivač za markete
-1°C/+15°C
-24°C/-18°C
- plusni ili minusni režim
- veliki klizni stakleni poklopci
- prednja zaštita od udaraca kolicima
- statičko hlađenje
- automatsko otapanje
- sivi eksterijer
- opcionalni nosač deklaracija
Sivi ostrvski frizider / zamrzivac za market nudi odličnu vidljivost proizvoda – klizni stakleni poklopci – plus ima visok nivo za punjenje u poređenju sa drugim sličnim jedinicama. SHALLOW liniju ostrvskih rashladnih uređaja čine frižideri i zamrzivači za markete i supermarkete, benzinske pumpe i prodavnice. Uređaj se po potrebi može koristiti kao frižider ili kao zamrzivač, u zavisnosti od potrebe prodajnog objekta (u letnjoj sezoni prodaja sladoleda).
Ostrvski frižider / zamrzivač standardno ima prednji branik za zaštitu frontalne stranice rashladne jedinice. Hlađenje je statičko.
Kombinuje se sa čeonim frižiderom ili zamrzivačem SHALLOW HEAD-CF
Čeoni ostrvski zamrzivač / frižider za markete
SHALLOW serija zamrzivača / frižidera je pogodna za formiranje ostrva u marketima, supermarketima, mesarama u kombinaciji sa zamrzivacem SHALLOW 150-CF…
Ekstra veliki panoramski stakleni poklopci omogućavaju idealnu prezentaciju i vidljivost proizvoda unutar jedinice.
Ovaj mali energetski potrošač ima mogućnost rada u dva temperaturna režima, pa može raditi i kao zamrzivač i kao frižider.
Ovaj model je dopstupan i u beloj boji – SHALLOW HEAD-CF
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1990x920x790 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1834x774x400 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 421 W |
| Potrošnja el. energije | 6,75 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -1°/+15° C, -18°/-24° C |
| Klimatska klasa | +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Broj polica | 2 žičana razdelnika |
| Zapremina hlađene zone | 430 lit. |
| Rashladni fluid | 2 x 60g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | staklo, plastificirani čelični lim |
| Boja | siva mat |
| Težina | 121 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
Tefcold SS920 hladni sto za serviranje
Hladni sto sa bazenom za GN 1/6 + 2 vrata
- rashladni boks sa 2 vrata
- zapremina rashladnog boksa 201 litra
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 530x325
- hlađeni bazen za 5 posuda GN 1/6 (isporučuje se bez posuda)
- poklopac za GN kasete
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
*Isporučuje se bez GN posuda.
Hladni sto sa krilnim vratima i delom za hlađenje kaseta za priloge, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN gastronorm posudama za čuvanje hrane.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju, kao i bezbednost u dodiru sa hranom.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Sto za hladnu kuhinju dostupan u više dimenzija
Afinox Spring Plus 701 BT/A – minusni hladni sto
Minusni hladni sto + splashback
-24/-10°C minusni režim rada
Ravna radna ploča + splahback 100 mmVentilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Tefcold SA914 hladni sto za serviranje
Hladni sto 4 fioke GN 1/1
- rashladni boks sa 4 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 4 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa 4 fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.

