Fagor CCP9-3G niski hladni sto
2.731 € cena bez PDV-a
Niski hladni sto – 3 vrata – serija 900 – GN standard
0°/+8°C plusni režim rada
Hladni sto visine 590 mm – za postavljanje termičkih ili neutralnih elemenata
- 1 polica GN 1/1 po vratima
- automatsko otapanje
- dinamičko hlađenje
- serija 900
Niski hladni sto – 3 vrata – serija 900 – GN standard
0°/+8°C plusni režim rada
Hladni sto visine 590 mm – za postavljanje termičkih ili neutralnih elemenata
Kapacitet niskog hladnog stola
- 3 police u GN standardu
- 1 polica GN 1/1 po vratima
- 240 litara – bruto zapremina sa sistemom hlađenja
- 150 litara – neto zapremina slobodnog prostora
Izolacija hladnog stola
- debljina izolacije CONCEPT | 900 Gastronorm hladnog stola iznosi 50 mm – visoka energetska efikasnost
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (40kg/m3) HFC free
- nizak koeficijent toplotne provodljivosti omogućava veliku uštedu električne energije, kao i sprečavanje pojave kondenza na spoljnim stranicama
Hladni sto plusni – dinamički sistem hlađenja
- 0/+8°C plusni režim rada
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler – ekran 3″
- rashladni fluid R290 – visoka efikasnost i niska potrošnja električne energije
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- smart defrost – samootapanje u slučaju blokiranog isparivača
- automatsko otapanje zaustavljanjem kompresora
- automatsko isparavanje kondenzata
- jednostavan pristup kondenzatoru za redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom – ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent
Vrata hladnog stola
- niski hladni sto sa 3 vrata
- termoizolovana vrata
- inox integrisani rukohvat
- jednostavno skidanje magnetne gume vrata
Profesionalni hladni sto – struktura
- spoljašnost: INOX AISI 430
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- nogare sa podešavanjem – za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- drenažni otvor na dnu hladnog stola
Niski hladni stolovi CONCEPT | Gastronorm
- CCP9-2G – nisko hladni sto 2 vrata
- CCP9-3G – nisko hladni sto 3 vrata
- CCP9-2G W – nisko hladni sto 2 fioke
Opcionalna dodatna oprema
- točkovi sa kočnicom
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1607x900x590 mm |
|---|---|
| Bruto zapremina | 240 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 0,249 kW |
| Temperaturni režim | 0°/+8° C |
| Rashladni fluid | 104 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko sa termostatskom pauzom |
| Kontrola | ekran 3″, digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Materijal izrade | unutrašnjost INOX AISI 304, INOX AISI 430 |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | točkovi sa kočnicom |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 129 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Slični proizvodi …
Fagor CCP-2G hladni sto
Fagor CCP-4G GD hladni sto
Fagor CCP7-3G W niski hladni sto
Fagor CCPB-4G W niski hladni sto
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT
Hladni sto sa 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm - visoka energetska efikasnost
- koeficijent toplotne provodljivosti sa velikom uštedom električne energije i bez pojave kondenza na spoljnim stranicama
Minusni hladni sto - dinamički sistem hlađenja
- -20/-10 °C minusni režim rada - zamrzivač
- elektronska kontrola rada - digitalni kontroler
- rashladni fluid R290
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- jednostavan pristup kondenzatoru - redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom - ušteda energije
- sistem hlađenja patentiran za ambijent +30°C & 55% vlažnosti vazduha
Vrata hladnog stola
- hladni sto minusni sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
- opcionalno fioke umesto vrata
Profesionalni hladni sto - struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem - za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
TEFCOLD CF7310 hladni sto minusni
Hladni sto 3 vrata minusni režim rada - zamrzivač
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm + 100 mm splashback
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Techfrost EC5 Blast Chiller
Blast chiller za 5 plehova 1/1 GN ili EN600x400 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 24 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 16 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

