Potpultni frižider Tefcold UR200
Potpultni mini frižider
+2°/+10° C
130/119 litara kapacitet bruto/neto
2 police 505 x 415 mm
1 donja polica 505 x 220 mm
- Unutrašnja struktura od ABS plastike
- Statičko hlađenje sa ventilatorom
- Potpultni frižider sa integrisanim agregatom
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Krilna vrata reverzibilna
- Vrata sa bravicom za zaključavanje
- Podesive nogare
- Dva točka na zadnjoj strani za jednostavno ubacivanje ispod pulta
- 2 police 505×415 mm + 1 polica 505×220 mm
Potpultni frižider pogodan za šank i manje profesionalne kuhinje
Potpultni mini frižider UR200
+2°/+10° C
136/119 litara kapacitet bruto/neto
2 police 505 x 415 mm
1 donja polica 505 x 220 mm
- Unutrašnja struktura od ABS plastike
- Hlađenje sa ventilatorom
- Potpultni frižider sa integrisanim agregatom
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Krilna vrata reverzibilna
- Vrata sa bravicom za zaključavanje
- Podesive nogare
- Dva točka na zadnjoj strani za jednostavno ubacivanje ispod pulta
- 2 police 505×415 mm + 1 polica 505×220 mm
Potpultni frižider pogodan za šank i manje profesionalne kuhinje.
Dostupan i sa staklenim vratima – UR200SG ili u sivoj boji UR200S kao i u različitim veličinama.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 600x585x855 mm |
|---|---|
| Bruto zapremina | 136 lit. |
| Neto zapremina | 119 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 105 W |
| Temperaturni režim | +2°/+10° C |
| Rashladni fluid | R600a, 35 g |
| Sistem hlađenja | statičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 45 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Dimenzija police | 2x 505×415 mm, 1x 505×220 mm |
| Broj polica | 3 plastificirane rešetkaste police |
| Boja | bela |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | nema |
| Klimatska klasa | +30°C / 55% vlažnosti vazduha |
| Težina | 44 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Frižider za piće Tefcold BA26H
Potpultni frižider za piće krilna vrata
+2°/+10° C
191/183 litar kapacitet bruto/neto
4 hromirane rešetke 395x330 mm
- Spoljašnja konstrukcija od crno obojenog čelika
- Unutrašnja struktura od reljefnog aluminijuma
- Ventilaciono hlađenje
- Frižider za piće sa integrisanim agregatom
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom i ABS ramom
- Dupla krilna vrata sa samozatvaranjem
- Debljina izolacije 45 mm
- Svetlo LED
- Vrata sa bravicom za zaključavanje
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čelika
- Podesive noge
- 4 hromirane rešetke 395x330 mm
Retro pult frižider za piće, krilna vrata, dostupan u varijantama sa jednim, dvoja i troja vrata.
Frižider za piće Tefcold DB201H
Potpultni frižider za piće sa duplim vratima
+2°/+10° C
191/183 litar kapacitet bruto/neto
4 plastificirane rešetke 395x330 mm
- Spoljašnja konstrukcija od crno obojenog čelika
- Unutrašnja struktura od reljefnog aluminijuma
- Ventilaciono hlađenje
- Frižider za piće sa integrisanim agregatom
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom i ABS ramom
- 2 krilnih vrata sa gumom
- Debljina izolacije 45 mm
- Svetlo LED
- Vrata sa bravicom za zaključavanje
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čelika
- Podesive noge
- 4 plastificirane rešetke 395x330 mm
Retro pult frižider za piće, krilna vrata, dostupan u varijantama sa dvoja i troja vrata.
Frižider za piće Tefcold DB201S
Potpultni frižider za piće sa duplim kliznim vratima
+2°/+10° C
191/183 litar kapacitet bruto/neto
4 plastificirane rešetke 395x330 mm
- Spoljašnja konstrukcija od crno obojenog čelika
- Unutrašnja struktura od reljefnog aluminijuma
- Ventilaciono hlađenje
- Frižider za piće sa integrisanim agregatom
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom i ABS ramom
- dvoja kliznih vrata sa samozatvaranjem
- Debljina izolacije 45 mm
- Svetlo LED
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čelika
- Podesive noge
- 4 plastificirane rešetke 395x330 mm
Retro pult frižider za piće, klizna vrata, dostupan u varijantama sa dvoja i troja vrata.
Frižider za piće Tefcold DB301S-3
Potpultni frižider za piće sa troje kliznih vrata
+2°/+10° C
300/278 litar kapacitet bruto/neto
6 plastificiranih rešetki 395x330 mm
- Spoljašnja konstrukcija od crno obojenog čelika
- Unutrašnja struktura od reljefnog aluminijuma
- Ventilaciono hlađenje
- Frižider za piće sa integrisanim agregatom
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom i ABS ramom
- 3 kliznih vrata sa samozatvaranjem
- Debljina izolacije 48 mm
- Svetlo LED
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čelika
- Podesive noge
- 6 plastificiranih rešetki 395x330 mm
Retro pult frižider za piće, klizna vrata, dostupan u varijantama sa dvoja i troja vrata.
Povezani proizvodi
Carimali Cento 2 aparat za espresso kafu
Profesionalni aparat za kafu sa dve grupe
Carimali Cento 2 je profesionalni espresso aparat prepoznatljivog italijanskog dizajna, vrhunskih performansi, za najzahtevnije korisnike.
Profesionalni kafe aparat zahteva priključak na gradsku vodovodnu mrežu.
Osnovne karakteristike espresso aparata:
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- dve doze tople vode za čaj
- automatsko dopunjavanje bojlera
- LCD ekran sa prikazom temprature i faze rada
- podsetnik za redovan servis
- prijava grešaka tokom rada
- integrisana pumpa
- analogni manometar
- termosifon sistem cirkulacije u grupama
- elektronski ciklus pranja grupe
Profesionalni kafe aparat Cento 2 dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) ili standardnom visinom grupa.
Carimali je italijanski proizvođač profesionalnih espresso aparata sa tradicijom od 1919. godine.
Profesionalni espresso aparati Carimali, proizvode se u modelima od 1 do 3 grupe.
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
Scotsman ACM 57 AS ledomat 33 kg
Ledomat 33 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 12 kg
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata)
- Proizvodi led oblika "medium gourmet" 20 grama kocka
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status rada, prijava greške, podsetnik za redovan servis
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM57AS proizvodi led sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~1.750 kockica leda dnevno).

