Tefcold PC1870B Frižider sa policama
5.773 € cena bez PDV-a
Zastakljeni frizider sa policama, za markete
- 3 staklena vrata bez okvira za bolju vidljivost proizvoda
- niska potrošnja energije
- crni enterijer i eksterijer
- podesive duboke police za maksimalan kapacitet
- funkcija naginjanja polica za bolji prikaz proizvoda
- traka za deklaracije i cene
- unutrašnje LED svetlo
- 160 kg/m² maksimalno opterećenje polica
- 4.13 m² vidna površina
- staklene bočne stranice
- točkići i nožice na zaključavanje
Zastakljeni frizider sa policama
Multideck vitrina iz PC serije je zidna vitrina za markete, zastakljena sa tri strane, sa staklenim vratima bez okvira, za bolju prezentaciju i vidljivost proizvoda unutar same jedinice.
Da bi se proizvodi dodatno istakli, ova rashladna vitrina je opremljena horizontalnim LED osvetljenjem na vrhu jedinice i ispod svake police.
Police dubine 450mm mogu biti postavljene ravno ili nagnute do 10 ili 20 stepeni, sa trakama za cene i daklaracije.
PC frižider za markete je jako prostran, sa malom potrošnjom energije, a dobijate dobar kvalitet po konkurentnoj ceni.
Temperaturne je klase 3M1, što znači da je pogodan za izlaganje upakovanog svežeg mesa, mlečnih proizvoda, svežeg voća i povrća. Idealan je za supermarkete, prodavnice, delikatese i prodaju sendviča…
Dostupan je u tri veličine:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1935x740x2050 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1875x450x1540 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 980 W |
| Potrošnja el. energije | 8,13 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -1°/+5°C |
| Klimatska klasa | 3M1, +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Broj polica | 5 polica, + pod |
| Zapremina hlađene zone | 1.147 lit. |
| Rashladni fluid | 2 x 139 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Boja | crna |
| Težina | 370 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Hladni sto 1 vrata plusni - ravna ploča+splashback
-2/+7°C plusni režim rada
Ravna radna ploča + splashback 100 mm (zaštita od izlivanja tečnosti)Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Tefcold SA914 hladni sto za serviranje
Hladni sto 4 fioke GN 1/1
- rashladni boks sa 4 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 4 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa 4 fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Desmon PGB7 zamrzivač 700 litara
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°

