Tefcold VIEW HC čeoni podni zamrzivač/frižider
5.215 € cena bez PDV-a
Čeoni podni zamrzivač za supermarkete, sa kliznim staklenim poklopcima
- prebacivanje režima rada: zamrzivač/frižider
- odlična vidljivost proizvoda
- crni eksterijer
- kompresor sa promenljivom brzinom koji štedi energiju
- klizeći poklopci od napred ka nazad
- podesiva lažna baza na dnu
- LED unutrašnje osvetljenje
- automatsko odmrzavanje toplim gasom
- digitalni kontorler za prikaz temperature
- trostruko izolovano staklo sa tri strane
VIEW HC čeoni podni zamrzivač može se rasporediti u ostrvo, sa postavljanjem ispred modela VIEW 250 CF VS.
Kompresor sa promenljivom brzinom obezbeđuje optimalnu regulaciju temperature.
Čeoni podni zamrzivač/frižider za supermarkete VIEW HC
Savremeni dizajn sa staklenim zidovima sa tri strane, dva staklena poklopca odozgo i LED osvetljenjem – ova kombinacija omogućava potpunu vidljivost proizvoda u unutrašnjosti rashladnog uređaja.
Ovakva jedinica je namenjena za izlaganje proizvoda u supermarketima, mesarama, prodavnicama, jer ima mogućnost formiranja ostrva u kombinaciji sa zamrzivačem VIEW 250 CF VS.
Lako i jednostavno prebacivanje temperaturnog režima rada – na kontroloru displeja. Ovo je veoma zgodno, posebno za markete koji moraju da prilagode izbor proizvoda godišnjem dobu.
Frižider/zamrzivač poseduje kompresor sa promenljivom brzinom koji obezbeđuje optimalnu regulaciju temperature kao i trostruko izolovano staklo na tri strane za poboljšanu energetsku efikasnost.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1983x980x970 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1798x820x880 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 520 W |
| Temperaturni režim | -22°/+10°C |
| Klimatska klasa | Class 3, +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Broj polica | 2 žičana razdelnika |
| Zapremina hlađene zone | 613 lit. |
| Rashladni fluid | 113 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Boja | crna |
| Težina | 166 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT/+SP
Hladni sto 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

