Tefcold VIEW 250 CF VS podni frižider/zamrzivač
5.460 € cena bez PDV-a
-Veliki podni zamrzivač za supermarkete, sa kliznim staklenim poklopcima
- prebacivanje režima rada: frižider/zamrzivač
- odlična vidljivost proizvoda
- crni eksterijer
- kompresor sa promenljivom brzinom koji štedi energiju
- klizeći poklopci od napred ka nazad
- podesiva lažna baza na dnu
- LED unutrašnje osvetljenje
- automatsko odmrzavanje toplim gasom
- digitalni kontorler za prikaz temperature
- trostruko izolovano staklo sa tri strane
VIEW 250 CF VS veliki podni frižider/zamrzivač, može se rasporediti u ostrvo, sa postavljanjem čeonog modela VIEW HC na svakom kraju.
Kompresor sa promenljivom brzinom obezbeđuje optimalnu regulaciju temperature.
Veliki podni zamrzivač za supermarkete VIEW 250 CF VS
Savremeni dizajn sa staklenim zidovima sa tri strane, dva staklena poklopca odozgo i LED osvetljenjem – ova kombinacija omogućava potpunu vidljivost proizvoda u unutrašnjosti rashladnog uređaja.
Ovakva jedinica je pogodna za izlaganje proizvoda u supermarketima, mesarama, prodavnicama, jer ima mogućnost formiranja ostrva u kombinaciji sa čeonim zamrzivačem VIEW HC.
Lako i jednostavno prebacivanje temperaturnog režima rada – na kontroloru displeja. Ovo je veoma zgodno, posebno za markete koji moraju da prilagode izbor proizvoda godišnjem dobu.
Frižider/zamrzivač poseduje kompresor sa promenljivom brzinom koji obezbeđuje optimalnu regulaciju temperature kao i trostruko izolovano staklo na tri strane za poboljšanu energetsku efikasnost.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 2500x980x970 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 2345x820x880 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 520 W |
| Temperaturni režim | -22°/+10°C |
| Klimatska klasa | Class 3, +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Broj polica | 2 žičana razdelnika |
| Zapremina hlađene zone | 860 lit. |
| Rashladni fluid | 127 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Boja | crna |
| Težina | 175 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT/+SP
Hladni sto 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
TEFCOLD CF7310/-SP hladni sto minusni
Hladni sto minusni sa 3 vrata - kuhinjski dubine 700
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Ravna radna pločaKapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice

