Tefcold SFI185 HC-CF VS čeoni frižider/zamrzivač
3.129 € cena bez PDV-a
Podni čeoni frižider zamrzivač sa kliznim staklenim poklopcem, za markete.
- prebacivanje režima rada: frižider/zamrzivač
- kompresor sa promenljivom brzinom koji štedi energiju
- odlična vidljivost proizvoda
- klizeći poklopac od zakrvljenog stakla
- idealno sa frižiderom / zamrzivačem MTF iznad
- podesiva lažna baza na dnu
- beli eksterijer
- LED unutrašnje osvetljenje
- zaštitni odbojnici oko celog frižidera
- automatsko odmrzavanje
- kit za ostrvsko postavljanje
*Kompatibilan sa MTF185 VS
Čeoni frižider zamrzivač SFI, je savršen za izlaganje proizvoda u supermarketima, prodavnicama, mesarama, prodavnicama hrane za kućne ljubimce. Čeoni frižider odličan je za formiranje ostrva u marketima, dostupan u dve boje.
Zakrivljeni stakleni klizni poklopci omogućavaju potpunu vidljivost proizvoda u unutrašnjosti rashladnog uređaja.
Energetski efikasno LED unutrašnje osvetljenje postavljeno je na zadnjem zidu zamrzivača / frižidera, kako bi lepo osvetlilo hlađene proizvode. LED svetlo ima sopstveni kabl za napajanje, tako da se može povezati sa ostatkom rasvete u prodavnici i isključiti noću, radi uštede energije.
SFI podni frižideri zamrzivači za supermarkete, mogu se rasporediti u ostrvo, čeoni frižider se postavlja na svakom kraju.
Kompresor promenljive brzine obezbeđuje optimalnu regulaciju temperature. Ovo uređaj čini u proseku 20% energetski efikasnijim u poređenju sa istim modelom sa standardnim kompresorom.
*Kompatibilan sa zidnim zamrzivačem/frižiderom MTF185 VS
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1856x858x890 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1720x720x627 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 890 W |
| Temperaturni režim | -1°/+8° C, -18°/-24° C |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Broj polica | 3 žičana razdelnika |
| Zapremina hlađene zone | 500 lit. |
| Rashladni fluid | 125 gr, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | staklo, plastificirani čelični lim |
| Boja | bela |
| Težina | 150 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
TEFCOLD CF7310/-SP hladni sto minusni
Hladni sto minusni sa 3 vrata - kuhinjski dubine 700
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Ravna radna pločaKapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Desmon PTGM2 hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C
Techfrost EC5 Blast Chiller
Blast chiller za 5 plehova 1/1 GN ili EN600x400 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 24 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 16 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

