Tefcold SFI185B-CF VS podni frižider/zamrzivač
3.127 € cena bez PDV-a
Podni zamrzivač ili frižider sa kliznim staklenim poklopcem, za markete.
- prebacivanje režima rada: frižider/zamrzivač
- kompresor sa promenljivom brzinom koji štedi energiju
- odlična vidljivost proizvoda
- klizeći poklopac od zakrvljenog stakla
- idealno sa frižiderom / zamrzivačem MTF iznad
- podesiva lažna baza na dnu
- LED unutrašnje osvetljenje
- zaštitni odbojnici
- automatsko odmrzavanje
- kit za ostrvsko postavljanje
*Kompatibilan sa MTF185B VS
SFI podni frižider / zamrzivač, je savršen za izlaganje proizvoda u supermarketima, prodavnicama, mesarama, prodavnicama hrane za kućne ljubimce …
Zakrivljeni stakleni klizni poklopci omogućavaju potpunu vidljivost proizvoda u unutrašnjosti rashladnog uređaja.
Energetski efikasno LED unutrašnje osvetljenje postavljeno je na zadnjem zidu zamrzivača / frižidera, kako bi lepo osvetlilo hlađene proizvode. LED svetlo ima sopstveni kabl za napajanje, tako da se može povezati sa ostatkom rasvete u prodavnici i isključiti noću, radi uštede energije.
SFI frižideri i zamrzivači za supermarkete, mogu se rasporediti u ostrvo, sa čeonim postavljanjem na svakom kraju ili ispod MTF zidnog elementa.
Kompresor promenljive brzine obezbeđuje optimalnu regulaciju temperature. Ovo uređaj čini u proseku 20% energetski efikasnijim u poređenju sa istim modelom sa standardnim kompresorom.
*Kompatibilan sa zidnim zamrzivačem/frižiderom MTF185B VS
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1856x858x890 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1720x720x627 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 890 W |
| Temperaturni režim | -1°/+8° C, -18°/-24° C |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Broj polica | 3 žičana razdelnika |
| Zapremina hlađene zone | 500 lit. |
| Rashladni fluid | 125 gr, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | staklo, plastificirani čelični lim |
| Boja | crna |
| Težina | 150 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto plusni - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzkAfinox Spring Plus 703 BIG TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto visine 900mm - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
Rashladna komora plusna Tefcold CRPF1212-22
Techfrost EC5 Blast Chiller
Blast chiller za 5 plehova 1/1 GN ili EN600x400 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 24 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 16 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

