Tefcold RK710G frižider staklena vrata 650 litara
1.942 € cena bez PDV-a
Profesionalni inox frižider staklena vrata – 650 litara:
- +2/+10° C
- staklena vrata
- INOX AISI 304
- GN 2/1 – idealno slaganje GN posuda
- 3 plastificirane žičane police
- jednostavna izmena pozicije polica
- 650 litara bruto – zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 597 litara – neto zapremina slobodnog prostora
Profesionalni inox frižider staklena vrata – 650 litara:
- +2/+10° C
- staklena vrata
- INOX AISI 304
Kapacitet
- GN 2/1 – idealno slaganje GN posuda
- 3 plastificirane žičane police
- jednostavna izmena pozicije polica
- 650 litara bruto – zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 597 litara – neto zapremina slobodnog prostora
Profesionalni frižider staklena vrata 650:
- u GN standardu – police 650×530 mm GN 2/1
- idealno skladištenje GN 1/1 i 2/1 posuda i bez polica
- temperatura podesiva od +2/+10° C
- 60 mm debljina izolacije – visoka energetska efikasnost
- 42 kg/m3 gustina termoizolacione pene – HCFC Free
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom
- automatsko isparavanje kondenzata – grejanje toplim gasom
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- jednostavno skidanje magnetne gume vrata
- reverzibilna staklena vrata sa uglom otvaranja 100°
- papučica za otvaranje vrata
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
Sistem hlađenja
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- monoblok sistem na plafonu frižidera
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko otapanje sa grejačima
- rashladni fluid R290 – niska potrošnja električne energije
- jednostavan pristup kondenzatoru – redovno održavanje
Vrata frižidera
- termoizolovana staklena vrata sa duplim staklom
- leva ili desna vrata – naglasiti
- inox rukohvat
- reverzibilna vrata
- jednostavno skidanje magnetne gume vrata
Profesionalni frižider – struktura
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- unutrašnje led osvetljenje
- 4 točka – 2 sa kočnicom
Opcionalno:
- pedala za otvaranje vrata
- dodatne police 2/1 GN
Dostupan i sa punim vratima – RK710
| Dimenzije (ŠxDxV) | 740x850x2010 mm |
|---|---|
| Bruto zapremina | 650 lit. |
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 624x685x1396 mm |
| Neto zapremina | 597 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 315 W |
| Potrošnja el. energije | 0,108 kWh |
| Temperaturni režim | +2°/+10° C |
| Temperatura isparivača | -10° C |
| Agregat | na plafonu uređaja |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje sa grejačima |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 60 mm |
| Vrsta izolacije | 42 kg/ m3 poliuretanska termoizolaciona pena – HCFC Free |
| Dimenzija police | 2/1 GN 530 x 650 mm |
| Broj polica | 3 plastificirane rešetkaste police |
| Nosači polica | upresovani nosači |
| Brava na vratima | opcionalno |
| Unutrašnje osvetljenje | standardno |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatne police |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 143 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Afinox Compatto 400 TN S EN – frižider
Profesionalni inox frižider 288 litara
Compatto 400 je mini frižider koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 8 pari vođica od nerđajućeg čelika za EN 400 x 600 mm
- temperatura podesiva od -2/+7° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Compatto 400 TN S – frižider
Profesionalni frižider monoblok
Compatto 400 je mini frižider koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 3 plastificirane police EN 400 x 600 mm
- temperatura podesiva od -2/+7° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Compatto 400 BT S FISH – zamrzivač za ribu
Inox zamrzivač za ribu
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 8 polietilenskih posuda EN 400 x 600 mm (dubine 130 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
TEFCOLD CEV425CP 2 LED frižider za piće
Beli frižider sa LED panelom za piće CEV425CP 2 LED
- LED panel iznad vrata za brendiranje
- od 2 do 10°C
- visok učinak hlađenja pića uz nisku potrošnju električne energije 2,25 kWh/24h
Kapacitet
- 357 limenki 330 ml
- 231 limenka 500 ml
- 213 flašica 330 ml
- 174 flašica 500 ml
- neto zapremina 345 litara
- 4 žičane police 490 x 360 mm
- unutrašnje dimenzije 505 x 462 x 1555 mm
Povezani proizvodi
Desmon PGB7 zamrzivač 700 litara
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C
Desmon PTGM2 hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

