Hladna izložbena vitrina Maxima Luxury 160L Black
1.426 € cena bez PDV-a
Stona izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima – 90 cm širine
- režim rada 0°/+12°C
- 2 hromirane žičane police 856×248 mm
- 160 litara bruto kapacitet
- LED rasveta
- klizna vrata sa zadnje strane
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- zakrivljeno staklo na prednjoj strani
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R600
- podesive nogare
Izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča …
Izložbena stona vitrina dostupna u širini 70 ili 90 cm.
Stona izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima – 90 cm širine
- režim rada 0°/+12°C
- 2 hromirane žičane police 856×248 mm
- 160 litara bruto kapacitet
- LED rasveta
- klizna vrata sa zadnje strane
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- zakrivljeno staklo na prednjoj strani
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R600
- podesive nogare
Izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča …
Izložbena stona vitrina dostupna u širini 70 ili 90 cm.
Model Luxury Black hladna vitrina, idealna za uparivanje sa toplom vitrinom:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 880x568x686 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 200 W |
| Temperaturni režim | 0°/+12° C |
| Dimenzija police | 856×248 mm |
| Broj polica | + pod, 2 police |
| Zapremina hlađene zone | 78 lit. |
| Rashladni fluid | R600a |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Vrsta izolacije | termoizolaciono staklo |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | kućište INOX AISI 304, kaljeno staklo |
| Klimatska klasa | +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | staklene police |
| Boja | crna |
| Težina | 66 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Maxima Holland |
Slični proizvodi …
Stona topla vitrina Bartscher DeliPlus I 120L
Stona topla vitrina 3 police, izložbena, kapaciteta 120 litara
- stranice od kaljenog stakla
- zadnja strana zatvorena kliznim vratima
- kapacitet tople vitrine 120 litara
- grejanje ispod donje police
- 3 fiksne žičane police - hromirane 630x335 mm
- termostatska kontrola temperature +30° do +90°C
- rezervoar za vodu - održavanje vlažnosti unutar tople vitrine
- kućište izrađeno od nerđajućeg čelika sa hromiranim detaljima
- jednostavno čišćenje i održavanje
- LED osvetljenje sa ON/OFF prekidačem
- analogni prikaz temperature
- ograđena gornja površina za odlaganje namirnica
- gumene nogare
Stona vitrina sa grejanjem i vlaženjem, za izlaganje gotovih jela, predjela i grickalica
Stona topla vitrina Bartscher DeliPlus II 160L
Stona topla vitrina 3 police, izložbena, kapaciteta 160 litara
- stranice od kaljenog stakla
- zadnja strana zatvorena kliznim vratima
- kapacitet tople vitrine 160 litara
- grejanje ispod donje police
- 3 fiksne žičane police - hromirane 815x335 mm
- termostatska kontrola temperature +30° do +90°C
- rezervoar za vodu - održavanje vlažnosti unutar tople vitrine
- kućište izrađeno od nerđajućeg čelika sa hromiranim detaljima
- jednostavno čišćenje i održavanje
- LED osvetljenje sa ON/OFF prekidačem
- analogni prikaz temperature
- ograđena gornja površina za odlaganje namirnica
- gumene nogare
Stona vitrina sa grejanjem i vlaženjem, za izlaganje gotovih jela, predjela i grickalica
Hladna izložbena vitrina Maxima Luxury 120L Black
Stona izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima - 70 cm širine
- režim rada 0°/+12°C
- 2 hromirane žičane police 656x248 mm
- 120 litara bruto kapacitet
- LED rasveta
- klizna vrata sa zadnje strane
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- zakrivljeno staklo na prednjoj strani
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R600
- podesive nogare
Izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča ...
Izložbena stona vitrina dostupna u širini 70 ili 90 cm.
Tefcold LCT900F/BLACK rashladna vitrina
Stona rashladna vitrina sa kliznim vratima - 90 cm širine
- režim rada +2°/+8°C
- 2 hromirane žičane police 856x238 mm
- 88 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta
- klizna vrata sa zadnje strane
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- podesive nogare
Izložbena rashladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča ...
Povezani proizvodi
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Desmon PGB7 zamrzivač 700 litara
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

