HOME » Ugostiteljska oprema » UV lampa protiv insekata Forcar PZ30
Ringla za profesionalni šporet 220x220 2600 W
68 € cena bez PDV-a
Sirman Superdryer 4 - dehidrator hrane
4.933 € cena bez PDV-a
UV lampa protiv insekata Forcar PZ30
105 € cena bez PDV-a
Uv lampa protiv insekata za prostor do 80 m²
- UV lampa sa ultravioletnim zracima
- 2x 15 W UV sijalice
- Plastificirano aluminijumsko kućište
- Pokriva prostor do 80 m²
- Horizontalna ili vertikalna montaža
Šifra proizvoda:
Forcar PZ30
Kategorija: Ostala oprema
Opis
Uv lampa protiv insekata za prostor do 80 m²
UV Lampa namenjena za suzbijanje insekata u profesionalnim kuhinjama, picerijama, mesarama …
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 520x130x260 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 30 W |
| Kapacitet | za prostor do 80 m² |
| Težina | 3,5 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Forcar S.r.l. Italy |
Povezani proizvodi
Bartscher KB565 otvarač za konzerve
172 € cena bez PDV-a
Bonzer® EZ-40 otvarač za konzerve
198 € cena bez PDV-a
Profesionalni otvarač za konzerve Bonzer - svetski poznat brend profesionalnih otvarača konzervi.
Veliki otvarač za konzerve model Bonzer® EZ-40
idealan je za kuhinje koje otvaraju do 40 konzervi dnevno.
Sa velikim točkom od 40 mm, stoni otvarač za konzerve EZ-40 brzo seče poklopce, štedeći i vreme i novac.
Hoteli, škole, menze, domovi za negu i drugi ugostiteljski objekti imaće koristi od ovog robusnog, higijenskog i sigurnog profesionalnog otvarača za konzerve.
Otvarač za konzerve proizveden je u Velikoj Britaniji po strogim standardima. Svaki model je prošao kontrolu kvaliteta pre pakovanja.
- Pogodno za do 40 konzervi dnevno
- Demontažni nosač sečiva
- Oštrica i točak od kaljenog čelika
- Nisu potrebni ručni alati za rasklapanje
Električni grill za pečenje pilića Bartscher Chicken P12N
3.698 € cena bez PDV-a
Električni grill za pečenje pilića Bartscher Chicken P8N
3.049 € cena bez PDV-a

