Gasni roštilj kombinovana ploča ATALAY AGI-670NDS
866 € cena bez PDV-a
Gasni roštilj ravno rebrasti – kombinovana ploča 600 mm širine
TOP gasni roštilj sa ravno-rebrastom pločom
- ravno-rebrasta grejna ploča
- ploča izradjena od čelika debljine 10mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- gasni ventil za kontrolu temperature ploče
- sigurnosni ventil sa pilot plamenom i termosondom
- piezzo upaljač
- opcionalno zatvoreno postolje sa vratima:
Profesionalni gasni roštilj ravno rebrasti – ploča 600 mm širine:
- ravno rebrasta roštilj ploča – kombinovana
- čelična grejna ploča debljine 10mm
- gasni ventil za kontrolu temperature
- splashback zavaren za grejnu ploču
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- opcionalno postolje – samostojeći roštilj
Profesionalni gasni roštilj serije 700 i širine 600 mm, dostupan i u varijanti sa ravnom čeličnom pločom ili rebrastom pločom.
Opcionalno se izradjuje i sa hromiranom grejnom pločom.
Proizvodjač profesionalne kuhinjske opreme ATALAY 1890 – fabrika sa 130 godina dugom tradicijom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 600x700x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 9 kW |
| Kontrola gorionika | gasni ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Regulacija temperature | gasni ventil |
| Oblik grejne površine | ravno/rebrasta 1/2-1/2 |
| Grejna zona | 596×520 mm |
| Grejna ploča | 10 mm, čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 52 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Giorik FG9117T gasna friteza
Giorik FE9117 električna friteza
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20


