Sokovnik Samixir Panoramic M22.DI
808 € cena bez PDV-a
Hlađeni sokovnik – dispenzer za sokove sa pulpom, zapremine 22 litre.
- sistem mešanja – magnetni mešač tečnosti
- tihi rad
- rashladni sokovnik sa jednom posudom od 22 litre
- polikarbonatna posuda sa poklopcem
Namenjen za sve vrste pića (prirodni sokovi, mleko, kafa …) kao i pića sa visokim sadržajem pulpe.
Hlađeni sokovnik – dispenzer za sokove sa pulpom, zapremine 22 litre.
Sistem mešanja – magnetni mešač tečnosti.
Tihi rad.
Rashladni sokovnik sa jednom posudom od 22 litre.
Polikarbonatna posuda sa poklopcem.
Namenjen za sve vrste pića (prirodni sokovi, mleko, kafa …) kao i pića sa visokim sadržajem pulpe.
Hlađeni dispenzeri za voćne sokove – sokovnici:
Samixir PANORAMIC M22 22 litre
| Dimenzije (ŠxDxV) | 350x405x755 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 250 W |
| Hlađenje kompresora | vazdušno |
| Zapremina hlađene posude | 22 lit. |
| Sistem mešanja tečnosti | magnetni propeler |
| Kontrola | termostat za podešavanje temperature, ON/OFF prekidač sa IP44 zaštitom |
| Materijal izrade posude | polycarbonate |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Težina | 20 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Samixir Turkey |
Povezani proizvodi
Carimali DIVA Pro 3 aparat za espresso kafu
Profesionalni kafe aparat sa 3 grupe
Savršen kafe aparat za kafiće i restorane - Carimali DIVA Pro je pažljivo razvijen, do najsitnijih detalja, kako bi se postigao vrhunski kvalitet, sa posebnom pažnjom posvećenom kontroli temperature. Carimali DIVA Pro dolazi sa Perfect Point, ekskluzivnim patentiranim sistemom za infuziju kafe, koji omogućava podešavanja temperature za svaku pojedinačnu grupu. Ovo obezbeđuje ispravne temperature za različite mešavine kafe, ukoliko ih barista koristi na jednom aparatu. Dizajn koji privlači poglede sa izmenjivom bojom svetla, stvarajući vrhunski osećaj kroz završnu obradu visoke klase, sa detaljima od aluminijuma i nerđajućeg čelika.DIVA Pro je profesionalni espresso aparat italijanskog dizajna, svedenih linija, sa vrhunskim performansama i za najzahtevnije korisnike.
Dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) i dodatnom policom za standardne šoljice.
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- automatsko dopunjavanje vode
- dve doze tople vode za čaj
- TFT ekran 2.8" za prikaz temprature i faze rada
- softversko podešavanje rada
- nezavisno podešavanje temperature na grupama
- mikser hladne vode za ventil čaja
- RGB osvetljenje - promena boje aparata
- integrisana pumpa
- manometar za prikaz pritiska u bojleru i sistemu
- termosifon sistem cirkulacije vode
- "cool touch" cev pare
- električno grejanje šoljica
- drvene drške na kašikama
- elektronski ciklus pranja grupe
Scotsman ACM 87 AS ledomat 40 kg
Ledomat 40 kg proizvodnje za 24h
- Depozit za led kapaciteta 19 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM87AS proizvodnje 40 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~2.000 kockica leda dnevno).
Sirman Modulo 3 ALOQN multimikser
Depurator automatski MINI B65 Mijar
Automatski depurator - omekšivač vode
- 5 litara zapremina jonske mase u depuratoru
- 1.500 lit. do regeneracije za ulaznu tvrdoću 10°dh
- Automatska regeneracija depuratora
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Mehanički kontroler - garantovana dugotrajnost
- Depozit za so: max 11 kg (15 regeneracija)
Automatski depurator je idealno rešenje za kamenac.
Jednostavno se programira i ne zahteva od korisnika da bude prisutan tokom depuracije, kao kod manuelnih depuratora.

