Vitrina za kolače Tecfrigo SNELLE 351 Q
3.199 € cena bez PDV-a
Vertikalna vitrina za kolače sa rotirajućim staklenim policama.
Radna temperatura +4/+10°C.
Ventilirajuće hlađenje.
Dimenzije roto staklenih polica 6x Ø430mm.
Samootapanje termostatičkom pauzom.
Digitalni termostat za regulaciju temperature: +4/+10 °C.
Ambijentalna temperatura: max 30°C.
LED rasveta 3500 ili 6000 K po želji kupca.
Kondenzator sa prednje strane, jednostavno čišćenje od prašine.
Konstrukcija oblozena ekstrudiranim aluminijumskim panelima.
Troslojno staklo sa izolacijom.
Vitrinia za kolače na točkovima sa kočnicom.
Dostupna u dve boje: siva ili bronzana.
Ral paleta boja uz doplatu.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 595x645x1780 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 440 W |
| Broj polica | 5x 450×420 mm, staklene police |
| Zapremina hlađene zone | 350 litara |
| Temperaturni režim | +4°/+10° C |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko sa termostatskom pauzom |
| Kontrola | podešavanje temperature, osvetljenja i ECO mode režima, elektronski termostat |
| Vrsta izolacije | troslojno staklo, termoizolaciono staklo |
| Brava na vratima | opcionalno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | kaljeno staklo, anodizirani aluminijum |
| Klimatska klasa | +30°C / 55% vlažnosti vazduha |
| Boja | bronza, siva, RAL uz doplatu |
| Težina | 139 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | TECFRIGO S.p.A. Italy |
Slični proizvodi …
Vitrina za kolače Tecfrigo SNELLE 351 ROTO
Vertikalna vitrina za kolače sa rotirajućim staklenim policama.
Radna temperatura +4/+10°C.
Ventilirajuće hlađenje.
Dimenzije roto staklenih polica 6x Ø430mm.
Samootapanje termostatičkom pauzom.
Digitalni termostat za regulaciju temperature: +4/+10 °C.
Ambijentalna temperatura: max 30°C.
LED rasveta 3500 ili 6000 K po želji kupca.
Kondenzator sa prednje strane, jednostavno čišćenje od prašine.
Konstrukcija oblozena ekstrudiranim aluminijumskim panelima.
Troslojno staklo sa izolacijom.
Vitrinia za kolače na točkovima sa kočnicom.
Dostupna u dve boje: siva ili bronzana.
Ral paleta boja uz doplatu.
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Hladni sto 1 vrata plusni - ravna ploča+splashback
-2/+7°C plusni režim rada
Ravna radna ploča + splashback 100 mm (zaštita od izlivanja tečnosti)Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Tefcold SA912 hladni sto za serviranje
Hladni sto vrata / fioke - 90 cm
- rashladni boks sa 1 vratima i 2 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 1/1 GN
- 2 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa krilnim vratima i dve fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Spring Plus 703 BIG TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto visine 900mm - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.

