Afinox Mekano Dry 1400 TN PV INOX frižider za suvo zrenje mesa
6.580 € cena bez PDV-a
Dupli frižider staklena vrata – za suvo zrenje mesa Mekano Dry 1400 TN PV
- za GN standard
- -2/+7° C
- INOX AISI 304
Rashladne vitrine za zrenje mesa sa nogarama i postoljem (standard) ili mogućnošću postavljanja točkića (opcionalno), izrađeni od Inoxa AISI304 spolja i iznutra.
Dupli kontroler – za kontrolu temperature i kontrolu unutrašnje vlažnosti vazduha
- debljina izolacije 90 mm
- 2 staklenih vrata
- 3 GN 2/1 police po vratima (ukupno 6) – od nerđajućeg čelika
- Komplet – dve kuke za meso sa nosačem
- Integrisani agregat
- Automatsko odmrzavanje i sistem za isparavanje vode
- Vazdušni transporter
- Ozonizator
- Brava za zaključavanje
- Dvostruko LED osvetljenje
- Maksimalni broj GN 2/1 polica, visina između 40 mm – 48 komada
Dvokrilni frižider za mesare Mekano Dry 1400 je moguće naručiti u još dve boje.
Dupli frižider staklena vrata – za suvo zrenje mesa Mekano Dry 1400 TN PV
- za GN standard
- -2/+7° C
- INOX AISI 304
Rashladne vitrine za zrenje mesa sa nogarama i postoljem (standard) ili mogućnošću postavljanja točkića (opcionalno), izrađeni od Inoxa AISI304 spolja i iznutra.
Dupli kontroler – za kontrolu temperature i kontrolu unutrašnje vlažnosti vazduha
- debljina izolacije 90 mm
- 2 staklenih vrata
- 3 GN 2/1 police po vratima (ukupno 6) – od nerđajućeg čelika
- Komplet – dve kuke za meso sa nosačem
- Integrisani agregat
- Automatsko odmrzavanje i sistem za isparavanje vode
- Vazdušni transporter
- Ozonizator
- Brava za zaključavanje
- Dvostruko LED osvetljenje
- Maksimalni broj GN 2/1 polica, visina između 40 mm – 48 komada
Dvokrilni frižider za mesare Mekano Dry 1400 je moguće naručiti u još dve boje.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1466x867x2090 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 550x650x1385 mm, x2 |
| Neto zapremina | 916 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 175 W |
| Temperaturni režim | -2/+7°C |
| Rashladna snaga | 502 W |
| Rashladni fluid | 130 gr, Gas R 290 |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | kontrola vlažnosti vazduha, digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 90 mm |
| Dimenzija police | 2/1 GN 530 x 650 mm |
| Broj polica | 6 polica, 2x kuka za meso + nosač |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | 2x vertikalni LED |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatne police, točkovi sa kočnicom |
| Težina | 260 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Afinox S.r.L Italy |
Povezani proizvodi
Tefcold SS920 hladni sto za serviranje
Hladni sto sa bazenom za GN 1/6 + 2 vrata
- rashladni boks sa 2 vrata
- zapremina rashladnog boksa 201 litra
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 530x325
- hlađeni bazen za 5 posuda GN 1/6 (isporučuje se bez posuda)
- poklopac za GN kasete
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
*Isporučuje se bez GN posuda.
Hladni sto sa krilnim vratima i delom za hlađenje kaseta za priloge, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN gastronorm posudama za čuvanje hrane.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju, kao i bezbednost u dodiru sa hranom.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Sto za hladnu kuhinju dostupan u više dimenzija
Tefcold SA912 hladni sto za serviranje
Hladni sto vrata / fioke - 90 cm
- rashladni boks sa 1 vratima i 2 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 1/1 GN
- 2 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa krilnim vratima i dve fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Plusni hladni sto jednokrilni - bez radne ploče
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti).
Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

