HOME » Ugostiteljska oprema » Mešalica za testo RESTO SK 10 2V
Mešalica za testo RESTO SK 10 MO
860 € cena bez PDV-a
Mešalica za testo RESTO SK 15 MO
1.050 € cena bez PDV-a
Mešalica za testo RESTO SK 10 2V
950 € cena bez PDV-a
Mala mešalica za pizza testo sa dve brzine:
- 6 kg zames testa (3,75 kg brašna)
- 7 litara zapremina kible
- rotirajuća kibla
- fiksna glava
- 2 brzine okretanja spirale i kible
- čelično kućište, plastificirano i otporno na grebanje
- sigurnosni mikroprekidači
- zaštitna rešetka
Šifra proizvoda:
RESTO SK102V
Kategorije: Mikseri za pizza testo, Pizza oprema, Kuhinjska oprema
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 290x450x550 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 0,22 kW |
| Prenos snage | uljni reduktor + lanac |
| Kontrola | tasteri sa IP 44 zaštitom |
| Brzina | 2 brzine |
| Kapacitet brašna | 4 kg |
| Kapacitet zamesa testa | 6 kg |
| Zapremina kible | 7 lit. |
| Dimenzija kible (Š x V) | Ø240 x 160h mm |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade spirale | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 36 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Resto Italia by TecnoA S.r.L Italy |
Povezani proizvodi
Mikser za testo Prismafood IBT60 2V
2.946 € cena bez PDV-a
Mikser za testo Prismafood IBM5
879 € cena bez PDV-a
Mikser za testo Prismafood IBM10
961 € cena bez PDV-a
Sirman HERCULES 15 mešalica za testo
1.316 € cena bez PDV-a
Profesionalna mešalica za testo - 12 kg zamesa
Kapacitet miksera 16 litara - zames 12 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 12 litara / 8 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 320x200 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 13 rpm
- 1 brzina spirale 83 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.

