Ugolini aparat za sladoled MINIGEL Plus 1
1.425 € cena bez PDV-a
Ugolini mini aparat za soft ice sladoled MINIGEL PLUS
- Kapacitet posude 6 lt
- Sistem za prikupljanje kondenzacije.
- Sistem za samootapanje.
- Kontrolna tabla sa ekranom
Ugolini mini aparat za soft ice sladoled MINIGEL PLUS
MiniGEL Plus, tehnički napredan, nastao iz potreba onih koji žele da zadovolje svoje kupce uvek izuzetnim sladolednim desertom.
Kompaktan aparat za sladoled, dizajniran za laku upotrebu, svedenog i elegantnog dizajna, da bude primećen i da najbolje predstavi sladoled.
Ekskluzivan italijanski proizvod za za one koji traže savršenstvo.
Dostupno i u verziji osvetljenjem poklopca.
Profesionalni aparat za pripremu i točenje sladoleda, kremova, sorbeta i granita.
- Providna posuda za bolju vidljivost proizvoda.
- Kapacitet posude 6 lt, koja se lako prazni.
- Sistem za prikupljanje kondenzacije.
- Sistem za samootapanje.
- Kontrolna tabla sa ekranom za prikaz temperature proizvoda.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 200x490x620 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 460 W |
| Hlađenje kompresora | filter kondenzatora, vazdušno |
| Zapremina hlađene posude | 6 litara |
| Sistem mešanja tečnosti | magnetni spiralni mešač |
| Kontrola | ON/OFF prekidač sa IP44 zaštitom, termostat za podešavanje temperature |
| Materijal izrade posude | polycarbonate |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Rashladni fluid | R134a |
| Težina | 27 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat, NSF |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Ugolini S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
La San Marco LSM 100 S-2 aparat za espresso kafu
Profesionalna cediljka za citruse Santos EVOLUTION #70
Najbolja profesionalna cediljka za citruse: za limun, narandžu, grejp, limetu ... za sve citruse.
Heavy duty cediljka svih vsta citrusa (agruma), sa potiskivačem za lakše cedjenje.
Cediljka namenjena intenzivnoj komercijalnoj upotrebi - do 50 lit/h.
Jak indukcioni motor isporučuje snagu direktno na sistem za cedjenje i održava broj obrtaja bez obzira na trenutno opterećenje.
Profesionalna cediljka za citruse se isporučuje sa 1 nastavkom za cedjenje obzirom da ima potiskivač - isti nastavak kada se cedi limun/limeta, narandža ili grejpfrut.
Jednostavnost upotrebe: automatsko startovanje pritiskom na potiskivač (patentiran sistem sa spojnicom - kvačilom).
Profesionalna cediljka citrusnog voća konstruisana za rad u barovima, restoranima i svugde gde postoji potreba za zdravim i sveže iscedjenim sokom od narandže, grejpa ili prirodne limunade.
- Izliv za sok na visini od 220 mm - direktno cedjenje u čašu.
- Vodootporni ON/OFF prekidač
- Maksimalni učinak - 50 litara iscedjenog soka na sat
- Tih motor - 1500 obr/m
- Sigurnosni prekidači i termozaštita motora
- Jednostavno pranje i održavanje delovi rasklopivi bez upotrebe alata
Jaka konstrukcija i indukcioni motor garantuju dugtrajan rad i u najtežim uslovima.
https://youtu.be/ZA-06E_NtVcSANTOS je francuski proizvodjač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom za uredjaje na tržištu:
- 2 godine na uredjaj
- 5 godina na motor
Garancija i konstrukcija garantuju da je ovo najbolja cedilica za citruse za profesionalnu upotrebu.
Scotsman ACM 57 AS ledomat 33 kg
Ledomat 33 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 12 kg
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata)
- Proizvodi led oblika "medium gourmet" 20 grama kocka
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status rada, prijava greške, podsetnik za redovan servis
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM57AS proizvodi led sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~1.750 kockica leda dnevno).
Scotsman ACM 177 AS ledomat 83 kg
Ledomat 83 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 48 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM177AS proizvodnje 83 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~4.250 kockica leda dnevno).

