Scotsman MXGL938ASR modularni ledomat 330 kg
Industrijski ledomat 330 kg proizvodnje za 24h – modularni ledomat velikog kapaciteta.
Ledomat je bez agregata, priključuje se na postojeći sistem hlađenja u objektu.
Large kocka 39 grama Ø 30 x H 34 mm
Ledomat za industrijsku proizvodnju leda – za distribuciju i prodaju leda ugostiteljskim objektima.
Gourmet cube je oblik kocke leda najpogodniji za skladištenje u minusnim komorama (hladnjačama), radi dalje distribucije i prodaje leda.
Proizvodnja leda za prodaju – ledomat za pokretanje proizvodnje.
Large kocka 39 grama Ø 30 x H 34 mm
Industrijski ledomat 330 kg proizvodnje za 24h – bez agregata, priključuje se na postojeći sistem hlađenja u objektu.
Ledomat je BEZ depozita.
Odgovarajući depoziti za led:
- Scotsman SB393 ~181 kg kapacitet
- Scotsman SB530 ~243 kg kapacitet
Industrijski ledomat proizvodi 330 kg leda oblika „large gourmet“ – velika ugostiteljska kocka 39 grama
- Ledomat sa „Agion“ tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- XSafe: prirodan sistem sanitacije, integrisan unutar ledomata i operativan 24/7, kako bi održao uređaj čistim i zdravstveno bezbednim.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata – status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca, pokretanjem self clean system-a uz adekvatnu hemiju za kamenac
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine – sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti
Proizvodnja leda za prodaju – dostava leda
Scotsman gourmet MXGL938AS industrijski ledomat proizvede 330 kg leda na dan, sa large gourmet cube kockom težine 39 gr (~8.460 kockica leda dnevno).
Gourmet cube je oblik kocke leda najpogodniji za skladištenje u minusnim komorama (hladnjačama), radi dalje distribucije i prodaje leda, zbog samog oblika kocke i čvrste strukture.
Ne puca prilikom pakovanja i skladištenja u komorama, postojan u transportu i manipulaciji do krajnjeg korisnika – gosta.
Proizvodnja leda za prodaju je sve popularnija, u poslednjih nekoliko godina, obzirom na stalni rast potrebe za ledom u ugostiteljstvu.
Scotsman gourmet MXGL938AS industrijski ledomat dostupan i u varijanti sa medium kockom od 20 grama.
| Proizvodnja za 24h | 330 kg |
|---|---|
| Oblik leda | Ø 38 x H 41 mm, Large Gourmet 39 g |
| Odgovarajući depoziti | SB393 181 kg SB530 243 kg SB948 406 kg SB1025 478 kg |
| Dimenzije (ŠxDxV) | 773x704x1236 mm |
| Rashladni fluid | Gas R 452A |
| Rashladna snaga | 13.500 W |
| Temperatura ambijenta | min 10°C, max 43°C |
| Napajanje vodom | 5°-38°C, ventil ¾”, 1-5 bar |
| Otpadna voda | odvod ispod nivoa ledomata, crevo Ø 23 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 143 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 24 meseca |
| Proizvođač | Scotsman Ice Srl Italy |
Povezani proizvodi
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8

