Tefcold MTF250B zidni zamrzivač / frižider
7.615 € cena bez PDV-a
Veliki zidni zamrzivač / frižider MTF250B sa 4 vrata za maksimalno iskorišćen prostor u prehrambenoj prodavnici.
- prebacivanje režima rada: frižider/zamrzivač
- idealno za optimizaciju prostora prodavnice
- ventilirano hlađenje od bočnih strana do centra
- idealno sa frižiderom / zamrzivačem SFI ispod
- samozatvarajuća staklena vrata sa grejanjem
- crni eksterijer
- teleskopske noge
- automatsko odmrzavanje
- zahteva sklapanje nosača i podizanje kabineta na poziciju
*Ovaj zamrzivač / frižider kompatibilan je sa SFI250B-CF VS
Veliki zidni zamrzivač / frižider sa 4 vrata za maksimalno iskorišćen prostor u prehrambenoj prodavnici.
Uštedite dragoceni prostor sa MTF modelom zidnog rashladnog elementa, koji možete da instalirate ili kao zamrzivač ili kao frižider. Savršeno rešenje za male prodavnice, dragstore, mesare, supermarkete …
Ima usmerenu ventilaciju od stranica do centra, što omogućava skladištenje robe u punoj dubini police, bez uticaja na temperaturu.
Kombinujte MTF zidni rashladni element sa podnim zamrzivačem/frižiderom SFI ispod, da biste poboljšali prezentaciju proizvoda.
Pruža različite opcije, jer se može postaviti na zid ili kao ostrvski rashladni element (back-to-back sa istim modelom).
Ovaj zamrzivač / frižider dolazi sa fiksnom baznom policom i dve podesive žičane police (po vratima), koje se mogu nagnuti, što olakšava prezentaciju proizvoda kupcima.
*Kompatibilan sa podnim zamrzivačem/frižiderom SFI250B-CF VS
| Dimenzije (ŠxDxV) | 2500x745x2430 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 2380x480x947 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.072 W |
| Potrošnja el. energije | 23,92 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -1°/+8° C, -18°/-24° C |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Dimenzija police | 516×423 mm |
| Broj polica | 12 žičanih polica |
| Zapremina hlađene zone | 650 lit. |
| Rashladni fluid | 145 gr, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | staklo, plastificirani čelični lim |
| Boja | crna |
| Težina | 317 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Desmon PGB7 zamrzivač 700 litara
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

