Tefcold MDCB1875HB Multideck Cooler
9.578 € cena bez PDV-a
Supermarket Multideck Cooler – trokrilna hlađena vitrina sa 5 polica
Tempertarni režim -1° to +5 °C
- 5 podesivih dubokih polica
- Mogućnost postavke polica pod uglom od 10° ili 20°
- Digitalna kontrola sa bluetooth konekcijom
- Traka za cene
- Unutračnje LED osvetljenje
- Energetska klasa B
- Klimatska klasa 3M1
- Neto zapremina 1643 litara
- 3 staklenih vrata na šarkama
- Automatsko otapanje
Supermarket Multideck Cooler – trokrilna hlađena vitrina sa 5 polica
Tempertarni režim -1° to +5 °C
Multideck je zidna vitrina za markete, sa staklenim vratima na šarkama.
Vitrina je opremljena digitalnim kontrolerom temperature sa bluetooth konekcijom.
Sa policama dubine 600 mm i bazom dubine od 650 mm, dobija se dovoljno prostora za skladištenje i izlaganje proizvoda. Police se mogu postaviti pod uglom od 10° ili 20°. Ovako postavljene police, zajedno sa vertikalnim LED osvetljenjem duž stranica i horizontalnim LED osvetljenjem odozgo, pružaju odličnu prezentaciju proizvoda.
- 5 podesivih dubokih polica
- Mogućnost postavke polica pod uglom od 10° ili 20°
- Digitalna kontrola sa bluetooth konekcijom
- Traka za cene
- Unutračnje LED osvetljenje
- Energetska klasa B
- Klimatska klasa 3M1
- Neto zapremina 1643 litara
- 3 staklenih vrata na šarkama
- Automatsko otapanje
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1955x1005x2100 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1875x650x1512 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 850 W |
| Temperaturni režim | -1°/+5°C |
| Klimatska klasa | 3M1, +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Dimenzija police | 1875×600 mm |
| Broj polica | 5 polica, + pod |
| Zapremina hlađene zone | 1643 lit. |
| Rashladni fluid | 120 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | bluetooth, elektronski termostat |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | staklo, plastificirani čelični lim |
| Opcionalna dodatna oprema | kit za postavku u nizu |
| Boja | crna |
| Težina | 380 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Tefcold SS920 hladni sto za serviranje
Hladni sto sa bazenom za GN 1/6 + 2 vrata
- rashladni boks sa 2 vrata
- zapremina rashladnog boksa 201 litra
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 530x325
- hlađeni bazen za 5 posuda GN 1/6 (isporučuje se bez posuda)
- poklopac za GN kasete
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
*Isporučuje se bez GN posuda.
Hladni sto sa krilnim vratima i delom za hlađenje kaseta za priloge, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN gastronorm posudama za čuvanje hrane.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju, kao i bezbednost u dodiru sa hranom.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Sto za hladnu kuhinju dostupan u više dimenzija
TEFCOLD CF7310/-SP hladni sto minusni
Hladni sto minusni sa 3 vrata - kuhinjski dubine 700
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Ravna radna pločaKapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Tefcold SA914 hladni sto za serviranje
Hladni sto 4 fioke GN 1/1
- rashladni boks sa 4 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 4 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa 4 fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

