Tefcold ISETTA 7LX – vitrina za sladoled
3.195 € cena bez PDV-a
Mini zamrzivač za sladoled na kuglu 7 kaseta
- –16°/-14 °C
- 7 Napoli kaseta (5 Lit) – poručuju se posebno
- Skladište ispod za 12 Napoli kaseta
- Zakrivljeno prednje zaštitno staklo
- Zadnje staklo se podiže za lakše serviranje
- statičko hlađenje jedinice
- automatsko otapanje toplim gasom
- Rashladni fluid R290
- LED unutrašnje osvetljenje
- Digitalni kontroler
- Opcionalno – Napoli kasete 5L
Zakrivljeno zaštitno prednje staklo, zajedno sa LED unutrašnjim osvetljenjem mu daje elegantan dizajn i bolju prezentaciju proizvoda.
Mini zamrzivač za sladoled na kuglu 7 kaseta
- –16°/-14 °C
- 7 Napoli kaseta (5 Lit) – poručuju se posebno
- Skladište ispod za 12 Napoli kaseta
- Zakrivljeno prednje zaštitno staklo
- Zadnje staklo se podiže za lakše serviranje
- statičko hlađenje jedinice
- automatsko otapanje toplim gasom
- Rashladni fluid R290
- LED unutrašnje osvetljenje
- Digitalni kontroler
- Opcionalno – Napoli kasete 5L
Zakrivljeno zaštitno prednje staklo, zajedno sa LED unutrašnjim osvetljenjem mu daje elegantan dizajn i bolju prezentaciju proizvoda.
Dostupni modeli u različitim veličinama:
- ISETTA 4LX – za 4 Napoli kasete
- ISETTA 6LX – za 6 Napoli kaseta
- ISETTA 7LX – za 7 Napoli kaseta
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1354x800x1176 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 820 W |
| Kapacitet | 12 Napoli kaseta (5L) u skladištu ispod, 7 Napoli kaseta 5L |
| Temperaturni režim | -16°/-14° C |
| Rashladni fluid | 130 gr, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Brava na vratima | nema |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | Napoli kasete 5L |
| Boja | bela |
| Težina | 102 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
TEFCOLD CF7310 hladni sto minusni
Hladni sto 3 vrata minusni režim rada - zamrzivač
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm + 100 mm splashback
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Afinox Spring Plus 701 BT/A – minusni hladni sto
Minusni hladni sto + splashback
-24/-10°C minusni režim rada
Ravna radna ploča + splahback 100 mmVentilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Desmon PGB7 zamrzivač 700 litara
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°

