Tefcold MDCB937HB Multideck Cooler
6.350 € cena bez PDV-a
Supermarket Multideck Cooler – hlađena vitrina sa 5 polica
Tempertarni režim -1° to +5 °C
- 5 podesivih dubokih polica
- Mogućnost postavke polica pod uglom od 10° ili 20°
- Digitalna kontrola sa bluetooth konekcijom
- Traka za cene
- Unutračnje LED osvetljenje
- Energetska klasa B
- Klimatska klasa 3M1
- Neto zapremina 821 litar
- 2 staklenih vrata na šarkama
- Automatsko otapanje
Supermarket Multideck Cooler – hlađena vitrina sa 5 polica
Tempertarni režim -1° to +5 °C
Multideck je zidna vitrina za markete, sa staklenim vratima na šarkama.
Vitrina je opremljena digitalnim kontrolerom temperature sa bluetooth konekcijom.
Sa policama dubine 600 mm i bazom od 650 mm, dobija se dovoljno prostora za skladištenje i izlaganje proizvoda. Police se mogu postaviti pod uglom od 10° ili 20°. Ovako postavljene police, zajedno sa vertikalnim LED osvetljenjem duž stranica i horizontalnim LED osvetljenjem odozgo, pružaju odličnu prezentaciju proizvoda.
- 5 podesivih dubokih polica
- Mogućnost postavke polica pod uglom od 10° ili 20°
- Digitalna kontrola sa bluetooth konekcijom
- Traka za cene
- Unutračnje LED osvetljenje
- Energetska klasa B
- Klimatska klasa 3M1
- Neto zapremina 821 litar
- 2 staklenih vrata na šarkama
- Automatsko otapanje
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1017x1005x2100 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 937x650x1512 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 795 W |
| Temperaturni režim | -1°/+5°C |
| Klimatska klasa | 3M1, +25°C / 60% vlažnosti vazduha |
| Dimenzija police | 937×600 mm |
| Broj polica | 5 polica, + pod |
| Zapremina hlađene zone | 821 lit. |
| Rashladni fluid | 120 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | bluetooth, elektronski termostat |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | staklo, plastificirani čelični lim |
| Opcionalna dodatna oprema | kit za postavku u nizu |
| Boja | crna |
| Težina | 258 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Hladni sto 1 vrata plusni - ravna ploča+splashback
-2/+7°C plusni režim rada
Ravna radna ploča + splashback 100 mm (zaštita od izlivanja tečnosti)Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Plusni hladni sto jednokrilni - bez radne ploče
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti).
Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.
Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

