Tefcold PDA3-CTF120B-1 rashladna vitrina
2.356 € cena bez PDV-a
Horizontalna hladna vitrina sa 3 police za kolače, torte, sendviče – 120 cm
- režim rada -1°/+5°C
- 3 staklene police + pod
- 338 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta na vrhu vitrine i ispod svake police
- 2 kliznih vrata sa zadnje strane
- Prednje staklo se podiže na gore, radi lakšeg čišćenja
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- spoljašnost i unutrašnjost u kombinaciji stakla i inox-a
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje
- GAS R290
- podesive nogare
- točkovi za lakše pomeranje
Dimenzije staklenih polica 1116 x 400 mm
Izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča …
Horizontalna hladna vitrina sa 3 police za kolače, torte, sendviče – 120 cm
- režim rada -1°/+5°C
- 3 staklene police + pod
- 338 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta na vrhu vitrine i ispod svake police
- 2 kliznih vrata sa zadnje strane
- Prednje staklo se podiže na gore, radi lakšeg čišćenja
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- spoljašnost i unutrašnjost u kombinaciji stakla i inox-a
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje
- GAS R290
- podesive nogare
- točkovi za lakše pomeranje
Dimenzije staklenih polica 1116 x 400 mm
Izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča …
PDA3 model dostupan u 3 širine:
- PDA3-CTF90B-1 90 cm
- PDA3-CTF120B-1 120 cm
- PDA3-CTF150B-1 150 cm
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1280x820x1475 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 610 W |
| Temperaturni režim | -1°C/+5°C |
| Dimenzija police | 1116×400 mm |
| Broj polica | 3 police, + pod |
| Zapremina hlađene zone | 338 lit. |
| Rashladni fluid | 115 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Vrsta izolacije | termoizolaciono staklo |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | kućište INOX AISI 304, kaljeno staklo |
| Klimatska klasa | 3M1 |
| Boja | crna |
| Težina | 213 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold LPD1200F/BLACK rashladna vitrina
Horizontalna hladna vitrina sa kliznim vratima za kolače, torte, sendviče - 120 cm
Prednje staklo sa sistemom protiv magljenja
- režim rada +2°/+8°C
- 2 stakleme police + pod
- 191 litar kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta
- klizna vrata sa zadnje strane
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- spoljašnost i unutrašnjost u kombinaciji stakla i inox-a
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- podesive nogare
- točkovi za lakše pomeranje
Dimenzije staklenih polica 105x33 / 105x33 + pod 105x44 cm
Izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča ...
Tefcold LPD1500F/BLACK rashladna vitrina
Horizontalna hladna vitrina sa kliznim vratima za kolače, torte, sendviče - 150 cm
Prednje staklo sa sistemom protiv magljenja
- režim rada +2°/+8°C
- 2 stakleme police + pod
- 244 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta
- klizna vrata sa zadnje strane
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- spoljašnost i unutrašnjost u kombinaciji stakla i inox-a
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje toplim gasom
- GAS R290
- podesive nogare
- točkovi za lakše pomeranje
Dimenzije staklenih polica 135x33 / 135x33 + pod 135x44 cm
Izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča ...
Tefcold PDA3-CTF150B-1 rashladna vitrina
Horizontalna hladna vitrina sa 3 police za kolače, torte, sendviče - 150 cm
- režim rada -1°/+5°C
- 3 staklene police + pod
- 432 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta na vrhu vitrine i ispod svake police
- 2 kliznih vrata sa zadnje strane
- Prednje staklo se podiže na gore, radi lakšeg čišćenja
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- spoljašnost i unutrašnjost u kombinaciji stakla i inox-a
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje
- GAS R290
- podesive nogare
- točkovi za lakše pomeranje
Dimenzije staklenih polica 1416 x 400 mm
Izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča ...
Tefcold PDA3-CTF90B-1 rashladna vitrina
Horizontalna hladna vitrina sa 3 police za kolače, torte, sendviče - 90 cm
- režim rada -1°/+5°C
- 3 staklene police + pod
- 248 litara kapacitet hlađenog dela
- LED rasveta na vrhu vitrine i ispod svake police
- 2 kliznih vrata sa zadnje strane
- Prednje staklo se podiže na gore, radi lakšeg čišćenja
- zatvorena sa svih strana kaljenim staklom
- spoljašnost i unutrašnjost u kombinaciji stakla i inox-a
- ventilirajući sistem hlađenja
- automatsko otapanje
- GAS R290
- podesive nogare
- točkovi za lakše pomeranje
Dimenzije staklenih polica 816 x 400 mm
Izložbena hladna vitrina sa kliznim vratima pogodna za izlaganje torti, kolača, sendviča ...
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Tefcold SA914 hladni sto za serviranje
Hladni sto 4 fioke GN 1/1
- rashladni boks sa 4 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 4 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa 4 fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Desmon PTGM2 hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

