Fagor CWC-300 vinski frižider
1.359 € cena bez PDV-a
Profesionalni vinski frižider za 114 flaša vina – 1850 mm visine
+4°/+18° C
4 plastificirane police (3 za uspravno izlaganje + 1 za koso izlaganje flaša vina)
- Ukupni kapacitet 114 flaša od 0,75 l
- Spoljašnja konstrukcija – crni pocinkovani lim
- Unutrašnja struktura od ABS-a sa integrisanim vođicama za police
- Izolacija debljine 45 mm
- Digitalna termostatska kontrola
- Dinamičko hlađenje
- Staklena vrata – duplo kaljeno staklo sa UV filterom
- LED osvetljenje
- Brava za zaključavanje
- 4 plastificirane police za vino
- Opcionalno – drvene police za vino
Profesionalni frižideri za vina Fagor
Profesionalni vinski frižider za 114 flaša vina – 1850 mm visine
+4°/+18° C
4 plastificirane police (3 za uspravno izlaganje + 1 za koso izlaganje flaša vina)
- Ukupni kapacitet 114 flaša od 0,75 l
- Spoljašnja konstrukcija – crni pocinkovani lim
- Unutrašnja struktura od ABS-a sa integrisanim vođicama za police
- Izolacija debljine 45 mm
- Digitalna termostatska kontrola
- Dinamičko hlađenje
- Staklena vrata – duplo kaljeno staklo sa UV filterom
- LED osvetljenje
- Brava za zaključavanje
- 4 plastificirane police za vino
- Opcionalno – drvene police za vino
Profesionalni frižideri za vina Fagor
CWC-180 – kapacitet 30 flaša vina
CWC-300 – kapacitet 114 flaša vina
CWC-600 – kapacitet 228 flaša vina
| Dimenzije (ŠxDxV) | 620x655x1850 mm |
|---|---|
| Vinskih boca 0,75l | 114 |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 257 W |
| Temperaturni režim | +4°/+18° C |
| Rashladni fluid | R600a, 82 g |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 45 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Broj polica | 1 polica za koso izlaganje, 3 police za uspravno izlaganje |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | pocinkovani lim, unutrašnjost beli ABS |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 98 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Slični proizvodi …
Frižider za piće Fagor EERMU-2
Frižider za piće potpultni sa 2 vrata - 800 mm visine
0°/+8° C
202 litre
2 plastificirane rešetke 842x307 mm
- Spoljašnja konstrukcija od plastificiranog čeličnog lima
- Unutrašnja struktura od plastificiranog čeličnog lima
- Ventilaciono hlađenje
- Ugrađena rashladna jedinica
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom
- 2 vrata sa opružnim zatvaranjem
- Debljina izolacije 39 mm
- Svetlo LED - vertikalno postavljeno
- Vrata sa bravicom za zaključavanje
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čeličnog lima
- Podesive noge
- 2 plastificirane rešetke 842x307 mm
- 40 kg nosivost po polici
Frižider za piće Bartscher 112L
Frižider za piće potpultni - sa jednim vratima
0°/+7° C
112 litara
2 hromirane rešetke 485x318 mm
- Spoljašnja konstrukcija od crno obojenog čelika
- Unutrašnja struktura od reljefnog aluminijuma
- Ventilaciono hlađenje
- Ugrađena rashladna jedinica
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom i ABS ramom
- 1 vrata sa opružnim zatvaranjem
- Debljina izolacije 45 mm
- Svetlo LED
- Vrata sa bravicom za zaključavanje
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čelika
- Podesive noge
- 2 hromirane police 485x318 mm
Frižider za piće Fagor EERMU-3 SS
Frižider za piće potpultni sa troje vrata INOX - 800 mm visine
0°/+8° C
318 litara
3 plastificirane rešetke 1292x306 mm
- Spoljašnja konstrukcija od INOX-a AISI 304
- Unutrašnja struktura od plastificiranog čeličnog lima
- Ventilaciono hlađenje
- Ugrađena rashladna jedinica
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom
- 3 vrata sa opružnim zatvaranjem
- Debljina izolacije 39 mm
- Svetlo LED - vertikalno postavljeno
- Vrata sa bravicom za zaključavanje
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čeličnog lima
- Podesive noge
- 3 plastificirane rešetke 1292x306 mm
- 40 kg nosivost po polici
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
Afinox Spring Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto plusni - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzkTechfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

