Tefcold UR400SG frižider staklena vrata
1.050 € cena bez PDV-a
Vertikalni frižider staklena vrata
+2°/+10° C
374/350 litara kapacitet bruto/neto
3 police 505 x 415 mm
1 donja polica 505 x220 mm
- Statičko hlađenje sa ventilatorom
- Profesionalni frižider sa integrisanim agregatom
- eksterijer od nerđajućeg čelika
- LED osvetljenje
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Krilna staklena vrata reverzibilna
- Vrata sa bravicom za zaključavanje
- Podesive nogare
- Dva točka na zadnjoj strani
- 3 police 505 x 415 mm, 1 donja polica 505 x220 mm
Kapacitet jedinice:
- Limenke 0,33 l – 448 kom
- Limenke 0,5 l – 273 kom
- Flašice 0,33 l – 288 kom
- Flašice 0,5 l – 217 kom
Frižider pogodan za kafiće i za profesionalne kuhinje
Vertikalni frižider staklena vrata UR400SG
+2°/+10° C
374/350 litara kapacitet bruto/neto
3 police 505 x 415 mm
1 donja polica 505 x220 mm
- Hlađenje sa ventilatorom
- eksterijer od nerđajućeg čelika
- LED osvetljenje
- Profesionalni frižider sa integrisanim agregatom
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Krilna staklena vrata reverzibilna
- Vrata sa bravicom za zaključavanje
- Podesive nogare
- Dva točka na zadnjoj strani
- 3 police 505 x 415 mm, 1 donja polica 505 x220 mm
Frižider pogodan za kafiće i za profesionalne kuhinje
Dostupan i u minusnom režimu – zamrzivač – UF400VSG. i u različitim veličinama.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 600x585x1855 mm |
|---|---|
| Bruto zapremina | 374 lit. |
| Neto zapremina | 350 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 130 W |
| Temperaturni režim | +2°/+10° C |
| Rashladni fluid | R600a, 75 g |
| Sistem hlađenja | statičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Dimenzija police | 505×415 mm, 1x 505×220 mm |
| Broj polica | 4 žičane police |
| Boja | siva mat |
| Vrata | reverzibilna, staklena vrata |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | unutrašnjost beli ABS, vrata – kaljeno staklo, INOX AISI 430 |
| Klimatska klasa | +30°C / 55% vlažnosti vazduha |
| Težina | 80 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Frižider za piće Tefcold BA26H
Potpultni frižider za piće krilna vrata
+2°/+10° C
191/183 litar kapacitet bruto/neto
4 hromirane rešetke 395x330 mm
- Spoljašnja konstrukcija od crno obojenog čelika
- Unutrašnja struktura od reljefnog aluminijuma
- Ventilaciono hlađenje
- Frižider za piće sa integrisanim agregatom
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom i ABS ramom
- Dupla krilna vrata sa samozatvaranjem
- Debljina izolacije 45 mm
- Svetlo LED
- Vrata sa bravicom za zaključavanje
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čelika
- Podesive noge
- 4 hromirane rešetke 395x330 mm
Retro pult frižider za piće, krilna vrata, dostupan u varijantama sa jednim, dvoja i troja vrata.
Frižider za piće Tefcold DB201H
Potpultni frižider za piće sa duplim vratima
+2°/+10° C
191/183 litar kapacitet bruto/neto
4 plastificirane rešetke 395x330 mm
- Spoljašnja konstrukcija od crno obojenog čelika
- Unutrašnja struktura od reljefnog aluminijuma
- Ventilaciono hlađenje
- Frižider za piće sa integrisanim agregatom
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom i ABS ramom
- 2 krilnih vrata sa gumom
- Debljina izolacije 45 mm
- Svetlo LED
- Vrata sa bravicom za zaključavanje
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čelika
- Podesive noge
- 4 plastificirane rešetke 395x330 mm
Retro pult frižider za piće, krilna vrata, dostupan u varijantama sa dvoja i troja vrata.
Frižider za piće Tefcold DB201S
Potpultni frižider za piće sa duplim kliznim vratima
+2°/+10° C
191/183 litar kapacitet bruto/neto
4 plastificirane rešetke 395x330 mm
- Spoljašnja konstrukcija od crno obojenog čelika
- Unutrašnja struktura od reljefnog aluminijuma
- Ventilaciono hlađenje
- Frižider za piće sa integrisanim agregatom
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom i ABS ramom
- dvoja kliznih vrata sa samozatvaranjem
- Debljina izolacije 45 mm
- Svetlo LED
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čelika
- Podesive noge
- 4 plastificirane rešetke 395x330 mm
Retro pult frižider za piće, klizna vrata, dostupan u varijantama sa dvoja i troja vrata.
Frižider za piće Tefcold DB301S-3
Potpultni frižider za piće sa troje kliznih vrata
+2°/+10° C
300/278 litar kapacitet bruto/neto
6 plastificiranih rešetki 395x330 mm
- Spoljašnja konstrukcija od crno obojenog čelika
- Unutrašnja struktura od reljefnog aluminijuma
- Ventilaciono hlađenje
- Frižider za piće sa integrisanim agregatom
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom i ABS ramom
- 3 kliznih vrata sa samozatvaranjem
- Debljina izolacije 48 mm
- Svetlo LED
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čelika
- Podesive noge
- 6 plastificiranih rešetki 395x330 mm
Retro pult frižider za piće, klizna vrata, dostupan u varijantama sa dvoja i troja vrata.
Povezani proizvodi
Metalcarrelli 2457 kanta sa pedalom 90 litara
La San Marco LSM 100 S-2 aparat za espresso kafu
Santos citrus Juicer #10 cedilica agruma
Profesionalna cedilica agruma
- za narandžu, limun, grejp, limetu ...
- izliv za sok na visini od 135 mm.
- sa potiskivačem
- vodootporni ON/OFF prekidač
- maksimalni učinak do 30 lit/h isceđenog soka
- tih indukcioni motor sa kočnicom - 1500 obr/m
- sigurnosni prekidači i termozaštite motora
- jednostavno pranje i održavanje
Scotsman ACM 107 AS ledomat 50 kg
Ledomat 50 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 23 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM107AS proizvodnje 50 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~2.500 kockica leda dnevno).

