Vinska rashladna vitrina ENOFRIGO MIA FIT SLIM M5S
4.536 € cena bez PDV-a
Uska vinska rashladna vitrina – jedna zona hlađenja – SLIM
- Kapacitet max – 96 flaša
- Dimenzije 600 x 575 x H1867 mm
- Izolacija 60 mm
- Vrata sa bravom
- Digitalni kontroler
- Statičko hlađenje (tihi režim)
- Ugrađena posuda za kondenzovanu vodu
- Automatsko odmrzavanje
- Unutrašnje LED osvetljenje
- Podesive nogare
- Temperaturni režim od 4°C do 18°C
- Klimatska klasa 4
- Rashladni fluid R290
Uska vinska rashladna vitrina – jedna zona hlađenja – SLIM
MIA je vinska rashladna vitrina čistog dizajna – savršeno rešenje za one koji traže frižider za vino koji je svestran, elegantan, stilizovan i prilagodljiv svakoj vrsti enterijera.
Ventilaciono hlađenje omogućava da održavate konstantnu temperaturu u celoj vitrini.
Statičko hlađenje omogućava da se podese 4 različite tmeperature (izlaganje različitih vrsta vina)
Mono i multi temperaturne verzije se podešavaju preko termostata, možete lako menjati režim u zavisnosti od Vaših potreba.
Niska potrošnja električne energije garantovana je efikasnom termoizolacijom, dvostruko glaziranim staklom, LED osvetljenjem i bešumnim sistemom hlađenja.
Boja eksterijera i enterijera

- Kapacitet max – 96 flaša
- Dimenzije 600 x 575 x H1867 mm
- Izolacija 60 mm
- Vrata sa bravom
- Digitalni kontroler
- Statičko hlađenje (tihi režim)
- Ugrađena posuda za kondenzovanu vodu
- Automatsko odmrzavanje
- Unutrašnje LED osvetljenje
- Podesive nogare
- Temperaturni režim od 4°C do 18°C
- Klimatska klasa 4
- Rashladni fluid R290
Unutrašnjost vitrine je moguće urediti po želji, jer postoje tri vrste polica koje možete kombinovati (police se poručuju posebno):
Klasična ravna polica – ovaj model vitrine podržava 3 ovakve police, a na svaku od njih maksimalno može stati 24 boce vina.

Polica na izvlačenje za položene boce – ovaj model vitrine podržava 13 ovakvih polica, a na svaku od njih maksimalno može stati 5 boca vina.

Polica za koso izlaganje boca – ovaj model vitrine podržava 4 ovakve police, a na svaku od njih maksimalno može stati 18 boca vina.

Enofrigo MIA vinske vitrine visine 1867 mm
Standard Large – jedna zona hlađenja, 820 x 775 mm
Standard Large Dual Vent – dve zone hlađenja, 820 x 775 mm
Fit Large – jedna zona hlađenja, 820 x 575 mm
Fit Large Dual Vent – dve zone hlađenja, 820 x 575 mm
Fit Slim – jedna zona hlađenja, 600 x 575 mm
| Dimenzije (ŠxDxV) | 600x575x1867 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 155 W |
| Neto zapremina | 350 lit. |
| Vinskih boca 0,75l | maksimalno 96 flaša |
| Broj polica | poručuju se posebno |
| Kontrola | elektronska kontrola rada |
| Temperaturni režim | +4°/+18° C |
| Termometar | LCD prikaz temeprature |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | automatsko |
| Vrata | 1 vrata |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Vrsta izolacije | G klasa energetske efikasnosti |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | police za prezentaciju, dodatne police |
| Težina | 110 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Enofrigo S.p.A. Italy |
Slični proizvodi …
Vinska rashladna vitrina ENOFRIGO MIA FIT LARGE M5L
Vinska rashladna vitrina dubine 575 mm - jedna zona hlađenja
- Kapacitet max - 192 flaše
- Dimenzije 820 x 575 x H1867 mm
- Izolacija 60 mm
- Vrata sa bravom
- Digitalni kontroler
- Statičko hlađenje (tihi režim)
- Ugrađena posuda za kondenzovanu vodu
- Automatsko odmrzavanje
- Unutrašnje LED osvetljenje
- Podesive nogare
- Temperaturni režim od 4°C do 18°C
- Klimatska klasa 4
- Rashladni fluid R290
Vinska rashladna vitrina ENOFRIGO MIA FIT LARGE M5L_DV
Vinska rashladna vitrina dve zone hlađenja
- Kapacitet max - 144 flaše
- Dimenzije 820 x 575 x H1867 mm
- Izolacija 60 mm
- Vrata sa bravom
- Digitalni kontroler
- Statičko hlađenje (tihi režim)
- Ugrađena posuda za kondenzovanu vodu
- Automatsko odmrzavanje
- Unutrašnje LED osvetljenje
- Podesive nogare
- Temperaturni režim od 4°C do 18°C
- Klimatska klasa 4
- Rashladni fluid R290
Vinska rashladna vitrina ENOFRIGO MIA LARGE M7L
Rashladna vitrina za vino jedna zona hlađenja - Standrad Large
- Kapacitet max - 260 flaša
- Dimenzije 820 x 775 x H1867 mm
- Izolacija 60 mm
- Vrata sa bravom
- Digitalni kontroler
- Statičko hlađenje (tihi režim)
- Ugrađena posuda za kondenzovanu vodu
- Automatsko odmrzavanje
- Unutrašnje LED osvetljenje
- Podesive nogare
- Temperaturni režim od 4°C do 18°C
- Klimatska klasa 4
- Rashladni fluid R290
Vinska rashladna vitrina ENOFRIGO MIA LARGE M7L_DV
Rashladna vitrina za vino dve zone hlađenja - Standrad Large Dual Vent
- Kapacitet max - 195 flaša
- Dimenzije 820 x 775 x H1867 mm
- Izolacija 60 mm
- Vrata sa bravom
- Digitalni kontroler
- Statičko hlađenje (tihi režim)
- Ugrađena posuda za kondenzovanu vodu
- Automatsko odmrzavanje
- Unutrašnje LED osvetljenje
- Podesive nogare
- Temperaturni režim od 4°C do 18°C
- Klimatska klasa 4
- Rashladni fluid R290
Povezani proizvodi
TEFCOLD CF7310 hladni sto minusni
Hladni sto 3 vrata minusni režim rada - zamrzivač
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm + 100 mm splashback
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Plusni hladni sto jednokrilni - bez radne ploče
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti).
Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.
Techfrost EC5 Blast Chiller
Blast chiller za 5 plehova 1/1 GN ili EN600x400 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 24 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 16 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

