Afinox Linear Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
2.139 € cena bez PDV-a
Trokrilni inox hladni sto plusni – ravna radna ploča – GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2) ili sa točkićima umesto nogara.
Trokrilni inox hladni sto plusni – ravna radna ploča – GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
Ventilacioni hladni stolovi LENAR PLUS dubine 700 mm, visine 850 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290. Podržavanju gastro normu GN 1/1 (jedna polica GN 1/1 po vratima).
Afinox nudi kompletan asortiman rashladnih stolova za barove, restorane, poslastičarnice, picerije, pekare…
Rashladni pultovi LINEAR – inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Opremljeni 3D sistemom za hlađenje koji obezbeđuju ujednačenu temperaturu u svim odeljcima.
Hladni stolovi – održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje kondenzovane vode u jedinici.
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2) ili sa točkićima umesto nogara.
Dostupan u varijantama:
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1721x700x850 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 352x570x528 mm x3 |
| Neto zapremina | 230 lit. |
| Kapacitet | 30 polica GN 1/1 H40mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 247 W |
| Temperaturni režim | -2/+7°C |
| Rashladni fluid | 100 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | 3D sistem pomoću ventilatora |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 60 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Dimenzija police | 1/1 GN 530 x 325 mm |
| Broj polica | 1 plastificirana rešetkasta polica po vratima |
| Nosači polica | 1 par nosača po vratima |
| Vrata | 3 vrata |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | fioke umesto vrata, točkovi sa kočnicom, dodatne police |
| Težina | 123 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Afinox S.r.L Italy |
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 TN – hladni sto
Hladni sto - ravna radna ploča
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni stolovi - održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.- -2/+7°C plusni režim rada
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
TEFCOLD CF7310/-SP hladni sto minusni
Hladni sto minusni sa 3 vrata - kuhinjski dubine 700
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Ravna radna pločaKapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Desmon PTGM2 hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

