Tefcold MDCB2500HB Multideck Cooler
11.498 € cena bez PDV-a
Supermarket Multideck Cooler – hlađena vitrina 4 vrata sa 5 polica
Tempertarni režim -1° to +5 °C
- 5 nivoa podesivih dubokih polica
- Mogućnost postavke polica pod uglom od 10° ili 20°
- Digitalna kontrola sa bluetooth konekcijom
- Traka za cene
- Unutračnje LED osvetljenje
- Energetska klasa B
- Klimatska klasa 3M1
- Neto zapremina 2190 litara
- 4 staklenih vrata na šarkama
- Automatsko otapanje
Supermarket Multideck Cooler – hlađena vitrina 4 vrata sa 5 polica
Tempertarni režim -1° to +5 °C
Multideck je zidna vitrina za markete, sa staklenim vratima na šarkama.
Vitrina je opremljena digitalnim kontrolerom temperature sa bluetooth konekcijom.
Sa policama dubine 600 mm i bazom dubine od 650 mm, dobija se dovoljno prostora za skladištenje i izlaganje proizvoda. Police se mogu postaviti pod uglom od 10° ili 20°. Ovako postavljene police, zajedno sa vertikalnim LED osvetljenjem duž stranica i horizontalnim LED osvetljenjem odozgo, pružaju odličnu prezentaciju proizvoda.
- 5 nivoa podesivih dubokih polica
- Mogućnost postavke polica pod uglom od 10° ili 20°
- Digitalna kontrola sa bluetooth konekcijom
- Traka za cene
- Unutračnje LED osvetljenje
- Energetska klasa B
- Klimatska klasa 3M1
- Neto zapremina 2190 litara
- 4 staklenih vrata na šarkama
- Automatsko otapanje
| Dimenzije (ŠxDxV) | 2580x1005x2100 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1614 W |
| Temperaturni režim | -1°/+5°C |
| Klimatska klasa | +25°C / 60% vlažnosti vazduha, 3M1 |
| Dimenzija police | 2500×600 mm |
| Broj polica | 5 polica, + pod |
| Zapremina hlađene zone | 2190 lit. |
| Rashladni fluid | 120 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | bluetooth, elektronski termostat |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | staklo, plastificirani čelični lim |
| Opcionalna dodatna oprema | kit za postavku u nizu |
| Boja | crna |
| Težina | 540 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Spring Plus 703 BIG TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto visine 900mm - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C
Desmon PTGM2 hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

