Fagor UN-251 SS zamrzivač
961 € cena bez PDV-a
Profesionalni zamrzivač 125 litara – 850 mm visine
-15°/-22° C
Zapremina bruto – 125 litara
2 plastificirane rešetke 493 x 392 mm
- Spoljašnja konstrukcija – nerđajući čelik
- Unutrašnja struktura od termoformiranog ABS-a prehrambene klase
- Digitalna termostatska kontrola
- Manuelno otapanje
- Drenežni otvor na dnu
- Zaobljene unutrašnje ivice radi lakšeg čišćenja
- Puna termoizolovana vrata
- samozatvarajuća vrata – sa zadrškom na uglu od 120°
- Brava za zaključavanje
- 2 plastificirane rešetke 493 x 392 mm
Profesionalni vertikalni zamrzivači Fagor
Profesionalni zamrzivač 125 litara – 850 mm visine
-15°/-22° C
Zapremina bruto – 125 litara
2 plastificirane rešetke 493 x 392 mm
- Spoljašnja konstrukcija – nerđajući čelik
- Unutrašnja struktura od termoformiranog ABS-a prehrambene klase
- Digitalna termostatska kontrola
- Manuelno otapanje
- Drenežni otvor na dnu
- Zaobljene unutrašnje ivice radi lakšeg čišćenja
- Puna termoizolovana vrata
- samozatvarajuća vrata – sa zadrškom na uglu od 120°
- Brava za zaključavanje
- 2 plastificirane rešetke 493 x 392 mm
Profesionalni vertikalni zamrzivači Fagor
UN-251 SS – Inox, puna vrata, 2 police, 112 litara
UN-451 SS – Inox, puna vrata, 4 police, 395 litara
UN-651 SS – Inox, puna vrata, 4 police, 511 litara
UN-251 GD – staklena vrata, 2 police, 78 litara
UN-451 GD – staklena vrata, 7 police, 258 litara
UN-651 GD – staklena vrata, 4 police, 469 litara
| Dimenzije (ŠxDxV) | 626x600x850 mm |
|---|---|
| Bruto zapremina | 125 lit. |
| Neto zapremina | 112 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 142 W |
| Temperaturni režim | -22º / -15 ºC |
| Rashladni fluid | 38 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Dimenzija police | 493×392 mm |
| Broj polica | 2 police |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | nema |
| Materijal izrade | nerđajući čelik, unutrašnjost beli ABS |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 53 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Slični proizvodi …
Frižider za piće Fagor EERMU-2
Frižider za piće potpultni sa 2 vrata - 800 mm visine
0°/+8° C
202 litre
2 plastificirane rešetke 842x307 mm
- Spoljašnja konstrukcija od plastificiranog čeličnog lima
- Unutrašnja struktura od plastificiranog čeličnog lima
- Ventilaciono hlađenje
- Ugrađena rashladna jedinica
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom
- 2 vrata sa opružnim zatvaranjem
- Debljina izolacije 39 mm
- Svetlo LED - vertikalno postavljeno
- Vrata sa bravicom za zaključavanje
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čeličnog lima
- Podesive noge
- 2 plastificirane rešetke 842x307 mm
- 40 kg nosivost po polici
Frižider za piće Bartscher 112L
Frižider za piće potpultni - sa jednim vratima
0°/+7° C
112 litara
2 hromirane rešetke 485x318 mm
- Spoljašnja konstrukcija od crno obojenog čelika
- Unutrašnja struktura od reljefnog aluminijuma
- Ventilaciono hlađenje
- Ugrađena rashladna jedinica
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom i ABS ramom
- 1 vrata sa opružnim zatvaranjem
- Debljina izolacije 45 mm
- Svetlo LED
- Vrata sa bravicom za zaključavanje
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čelika
- Podesive noge
- 2 hromirane police 485x318 mm
Frižider za piće Fagor EERMU-3 SS
Frižider za piće potpultni sa troje vrata INOX - 800 mm visine
0°/+8° C
318 litara
3 plastificirane rešetke 1292x306 mm
- Spoljašnja konstrukcija od INOX-a AISI 304
- Unutrašnja struktura od plastificiranog čeličnog lima
- Ventilaciono hlađenje
- Ugrađena rashladna jedinica
- Digitalna termostatska kontrola
- Automatsko isparavanje kondenzacijske vode
- Vrata sa duplim kaljenim staklom
- 3 vrata sa opružnim zatvaranjem
- Debljina izolacije 39 mm
- Svetlo LED - vertikalno postavljeno
- Vrata sa bravicom za zaključavanje
- Spoljašnji donji i zadnji paneli od pocinkovanog čeličnog lima
- Podesive noge
- 3 plastificirane rešetke 1292x306 mm
- 40 kg nosivost po polici
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Plusni hladni sto jednokrilni - bez radne ploče
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti).
Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Spring Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto plusni - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzk
