Tefcold EIB-D1010-B1 ostvrski frižider/zamrzivač
4.753 € cena bez PDV-a
Ostrvska hladna vitrina za markete – širina 1 m – plusni/minusni režim
Uređaj po potrebi može raditi u plusnom ili minusnom režimu
- plusni ili minusni režim (-18°C/+5°C)
- ventilirajuće hlađenje
- automatsko otapanje toplim gasom
- klizni stakleni poklopci
- zastakljen sa sve 4 strane
- LED unutrašnje svetlo horizontalno postavljeno
- crni eksterijer i enterijer
- točkovi (2 sa kočnicom)
- digitalna kontrola sa Bluetooth konekcijom
Ostrvska hladna vitrina za markete – širina 1 m – plusni/minusni režim
Uređaj po potrebi može raditi u plusnom ili minusnom režimu

- plusni ili minusni režim (-18°C/+5°C)
- ventilirajuće hlađenje
- automatsko otapanje toplim gasom
- klizni stakleni poklopci
- LED unutrašnje svetlo horizontalno postavljeno
- crni eksterijer i enterijer
- točkovi sa kočnicom
EIB-D1010-B1 je mobilna rashladna jedinica koja predstavlja fleksibilno rešenje za hlađenje u maloprodajnim objektima. Može se koristiti kao zamrzivač za sladoled tokom leta i prebaciti na plusni režim van letnje sezone. Postavljen je na jakim točkićima, što znači da se može lako premestiti na novu lokaciju u okviru prodavnice, kada se promeni izloženi proizvod.
Ostrvo frižider/zamrzivač nudi impresivnu količinu prostora za skladištenje u poređenju sa svojom veličinom.
Zastakljen sa sve 4 strane, ima dva klizna staklena poklopca, u kombinaciji sa LED unutrašnjim osvetljenjem nudi odličnu vidljivost proizvoda, bez obzira iz kog pravca kupac dolazi. Ispod staklenih stranica ima dovoljno prostora za brendiranje.
Takođe, ova vitrina ima mogućnost Bluetooth konekcije prego digitalnog kontrolera, za praktično praćenje i izvoz HACCP podataka. Jednostavno preuzmite aplikaciju na svoj telefon i povežide se sa jedinicom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1012x1010x975 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 860x790x300 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1231 W |
| Temperaturni režim | -18°/+5 °C |
| Zapremina hlađene zone | 213 lit. |
| Potrošnja el. energije | 7,83 kWh/24h |
| Klimatska klasa | Class 3 |
| Energetska klasa | Class C |
| Rashladni fluid | 149 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalna kontrola sa LCD prikazom |
| Materijal izrade | odbojnici – INOX 304, staklo, plastificirani čelični lim |
| Boja | crna |
| Težina | 204 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 BT/A – minusni hladni sto
Minusni hladni sto + splashback
-24/-10°C minusni režim rada
Ravna radna ploča + splahback 100 mmVentilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Tefcold SA912 hladni sto za serviranje
Hladni sto vrata / fioke - 90 cm
- rashladni boks sa 1 vratima i 2 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 1/1 GN
- 2 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa krilnim vratima i dve fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Plusni hladni sto jednokrilni - bez radne ploče
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti).
Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.

