Tefcold RK1420G frižider staklena vrata
3.573 € cena bez PDV-a
Profesionalni dvokrilni frižider – inox – staklena vrata – 1400 litara:
- +2/+10° C
- 2x staklena vrata
- INOX AISI 304
- police GN 2/1 – idealno slaganje GN posuda
- 6 plastificiranih žičanih polica
- jednostavna izmena pozicije polica
- 1410 litara bruto – zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 1325 litara – neto zapremina slobodnog prostora
Profesionalni dvokrilni frižider – inox – staklena vrata – 1400 litara:
- +2/+10° C
- 2x staklena vrata
- INOX AISI 304
Kapacitet
- GN 2/1 – idealno slaganje GN posuda
- 6 plastificiranih žičanih polica
- jednostavna izmena pozicije polica
- 1410 litara bruto – zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 1325 litara – neto zapremina slobodnog prostora
Profesionalni frižider staklena vrata dvokrilni:
- u GN standardu – police GN 2/1 650×530 mm
- idealno skladištenje GN 1/1 i 2/1 posuda i bez polica
- temperatura podesiva od +2/+10° C
- automatsko otapanje
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- samozatvarajuća staklena vrata sa uglom otvaranja 105°
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
Sistem hlađenja
- elektronska kontrola rada
- ventilirajuće hlađenje
- automatsko otapanje sa grejačima
- rashladni fluid R290 – niska potrošnja električne energije
- jednostavan pristup kondenzatoru – redovno održavanje
Vrata frižidera
- termoizolovana staklena 2 vrata sa duplim staklom
- inox rukohvat
- samozatvarajuća vrata
Profesionalni frižider – struktura
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- unutrašnje led osvetljenje
- 4 točka – 2 sa kočnicom
Opcionalno:
- dodatne police 2/1 GN
Dostupan:
minusni režim – zamrzivac – RF1420C
sa punim vratima – RK1420
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1480x850x2010 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 1360x685x1396 mm |
| Bruto zapremina | 1410 lit. |
| Neto zapremina | 1325 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 320 W |
| Potrošnja el. energije | 4,67 kWh/24h |
| Temperaturni režim | +2°/+10° C |
| Rashladni fluid | 150 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko otapanje sa grejačima |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Debljina izolacije | 60 mm |
| Dimenzija police | 2/1 GN 530 x 650 mm |
| Broj polica | 6 plastificiranih rešetkastih polica |
| Nosači polica | upresovani nosači |
| Brava na vratima | opcionalno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatne police |
| Težina | 208 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Afinox Compatto 400 TN S EN – frižider
Profesionalni inox frižider 288 litara
Compatto 400 je mini frižider koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 8 pari vođica od nerđajućeg čelika za EN 400 x 600 mm
- temperatura podesiva od -2/+7° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Compatto 400 TN S – frižider
Profesionalni frižider monoblok
Compatto 400 je mini frižider koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 3 plastificirane police EN 400 x 600 mm
- temperatura podesiva od -2/+7° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Afinox Compatto 400 BT S FISH – zamrzivač za ribu
Inox zamrzivač za ribu
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 8 polietilenskih posuda EN 400 x 600 mm (dubine 130 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
TEFCOLD CEV425CP 2 LED frižider za piće
Beli frižider sa LED panelom za piće CEV425CP 2 LED
- LED panel iznad vrata za brendiranje
- od 2 do 10°C
- visok učinak hlađenja pića uz nisku potrošnju električne energije 2,25 kWh/24h
Kapacitet
- 357 limenki 330 ml
- 231 limenka 500 ml
- 213 flašica 330 ml
- 174 flašica 500 ml
- neto zapremina 345 litara
- 4 žičane police 490 x 360 mm
- unutrašnje dimenzije 505 x 462 x 1555 mm
Povezani proizvodi
Tefcold SS920 hladni sto za serviranje
Hladni sto sa bazenom za GN 1/6 + 2 vrata
- rashladni boks sa 2 vrata
- zapremina rashladnog boksa 201 litra
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 530x325
- hlađeni bazen za 5 posuda GN 1/6 (isporučuje se bez posuda)
- poklopac za GN kasete
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
*Isporučuje se bez GN posuda.
Hladni sto sa krilnim vratima i delom za hlađenje kaseta za priloge, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN gastronorm posudama za čuvanje hrane.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju, kao i bezbednost u dodiru sa hranom.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Sto za hladnu kuhinju dostupan u više dimenzija
Afinox Spring Plus 701 TN – hladni sto
Hladni sto - ravna radna ploča
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni stolovi - održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.- -2/+7°C plusni režim rada
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
Afinox Spring Plus 701 BT/A – minusni hladni sto
Minusni hladni sto + splashback
-24/-10°C minusni režim rada
Ravna radna ploča + splahback 100 mmVentilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Hladni sto 1 vrata plusni - ravna ploča+splashback
-2/+7°C plusni režim rada
Ravna radna ploča + splashback 100 mm (zaštita od izlivanja tečnosti)Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.

