Profesionalna mikrotalasna rerna Panasonic Ne1643
2.393 € cena bez PDV-a
Profesionalna mikrotalasna rerna Panasonic NE1643
Mikrotalasna pećnica je namenjena za komercijalnu upotrebu i kontinuiran rad.
Manuelna kontrola
LCD displej
„Rotating Passive Antenna“ sistem bez rotirajućeg tanjira sa dva magnetrona 2.450Mhz
1600 W izlazne snage (2x 800 W)
18 litara mikrotalasna komora
Podešavanje izlazne snage:
- 1600 W 100%
- 800 W 50%
- 340 W 20% defrost
Zaštita:
- Sigurnosni mikroprekidači na vratima
- Sigurnosni termostat pregrevanja komore
- Sigurnosni termostat pregrevanja magnetrona
Materijal izrade:
- INOX
Profesionalna mikrotalasna rerna Panasonic Ne1643
Mikrotalasna pećnica je namenjena za komercijalnu upotrebu i kontinuiran rad.
Manuelna kontrola
LCD displej
„Rotating Passive Antenna“ sistem bez rotirajućeg tanjira sa dva magnetrona 2.450Mhz
1600 W izlazne snage (2x 800 W)
18 litara mikrotalasna komora
Podešavanje izlazne snage:
- 1600 W 100%
- 800 W 50%
- 340 W 20% defrost
Zaštita:
- Sigurnosni mikroprekidači na vratima
- Sigurnosni termostat pregrevanja komore
- Sigurnosni termostat pregrevanja magnetrona
Materijal izrade:
- INOX
Profesionalna mikrotalasna pećnica se upotrebljava sa posudama koje u sebi ne sadrže metal.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 422x508x337 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 330x310x175h mm |
| Zapremina komore | 18 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 2.590 W |
| Izlazna snaga | 1.600 W |
| Magnetroni | 2 magnetrona |
| Prenos mikrotalasa | 2 rotirajuće antene, gornja i donja |
| Frekvencija | 2.450 Mhz |
| Kontrola | 3 nivoa snage, analogna kontrola |
| Programiranje | nema |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Vrata peći | kaljeno staklo |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade komore | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 30 kg |
| Standardi i usaglašenosti | UL Snadards, NSF, CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Panasonic Corporation Japan |
Povezani proizvodi
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža

