TEFCOLD CF7210/-SP minusni hladni sto
2.098 € cena bez PDV-a
Minusni hladni sto 2 vrata
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Ravna radna ploča
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu – idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530×325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica – jednostavna izmena pozicije
- 272 litre – neto zapremina sa sistemom hlađenja
Minusni hladni sto 2 vrata
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Ravna radna ploča
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu – idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530×325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica – jednostavna izmena pozicije
- 272 litre – neto zapremina sa sistemom hlađenja
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50mm – visoka energetska efikasnost
- nizak koeficijent toplotne provodljivosti omogućava veliku uštedu električne energije, kao i sprečavanje pojave kondenza na spoljnim stranicama
Hladni sto zamrzivač – dinamički sistem hlađenja
- -10/-20°C minusni režim rada
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- rashladni fluid R290 – visoka efikasnost i niska potrošnja električne energije
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko otapanje
- jednostavan pristup kondenzatoru – redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom – ušteda energije
Vrata hladnog stola
- hladni sto zamrzivač sa punim INOX vratima
- vrata termoizolovana od inox-a
- inox rukohvat
Profesionalni hladni sto zamrzivač – struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 430
- spoljašnost: INOX AISI 430
- unutrašnjost: INOX AISI 430
- 4 nogare sa podešavanjem – za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
Hladni stolovi TEFCOLD STANDARD LINE:
CF7210 Minusni hladni sto 2 vrata splashback
CF7310 Minusni hladni sto 3 vrata splashback
CF7310/-SP Minusni hladni sto 3 vrata, ravna ploča
CF7410 Minusni hladni sto 4 vrata splashback
Dostupan i u plusnom režimu sa punim ili staklenim vratima.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1360x700x880 mm |
|---|---|
| Bruto zapremina | 282 lit. |
| Neto zapremina | 272 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 470 W |
| Temperaturni režim | -10°/-20° C |
| Rashladni fluid | 90 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Dimenzija police | 1/1 GN 530 x 325 mm |
| Broj polica | 1 plastificirana rešetkasta polica po vratima |
| Nosači polica | 1 par nosača po vratima |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | fioke umesto vrata, točkovi sa kočnicom, dodatne police |
| Težina | 103 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold UC5210 niski hladni sto
Niski hladni sto za termo blok, sa 2 vrata - chef table
-2/+8°C plusni režim rada
Hladni sto visine 670 mm, koristi se kao postolje za termičke uređaje linije 700
Niski hladni stolovi su idealno rešenje za kuhinje sa nedostatkom prostora za rashladne uređaje
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 389 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 180/170 litara - bruto/neto zapremina
Tefcold UC5360 niski hladni sto
Niski hladni sto 6 fioka - chef table
+2/+8°C plusni režim rada
Hladni sto visine 670 mm, koristi se kao postolje za termičke uređaje linije 700
Niski hladni stolovi su idealno rešenje za kuhinje sa nedostatkom prostora za rashladne uređaje
Kapacitet hladnog stola
- 6 fioka - idealno slaganje GN 1/1 posuda
- unutrašnja visina 389 mm
- 277/262 litre - bruto/neto zapremina
Izolacija hladnog stola
- stranice i vrata hladnog stola punjene pod pritiskom poliuretanskom penom visoke gustine (35-40kg/m3) HFC free
- debljina izolacije hladnog stola iznosi 50 mm - visoka energetska efikasnost
- nizak koeficijent toplotne provodljivosti omogućava veliku uštedu električne energije, kao i sprečavanje pojave kondenza na spoljnim stranicama
Niski hladni sto - dinamički sistem hlađenja
- +2/+8°C plusni režim rada
- elektronska kontrola rada - digitalni kontroler
- rashladni fluid R600 - visoka efikasnost i niska potrošnja električne energije
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- smart defrost - samootapanje u slučaju blokiranog isparivača
- automatsko otapanje - električni grejač za brzo otapanje
- automatsko isparavanje kondenzata - grejanje toplim gasom
- jednostavan pristup kondenzatoru - redovno održavanje
- ventilatori kondenzatora sa promenjivom brzinom - ušteda energije
Profesionalni rashladni uređaji - struktura
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- spoljašnost: INOX AISI 304
- unutrašnjost: INOX AISI 304
- 4 nogare sa podešavanjem - za nivelisanje hladnog stola
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Hladni sto 1 vrata plusni - ravna ploča+splashback
-2/+7°C plusni režim rada
Ravna radna ploča + splashback 100 mm (zaštita od izlivanja tečnosti)Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Afinox Spring Plus 703 BIG TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto visine 900mm - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
Desmon PGB7 zamrzivač 700 litara
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Desmon PTGM2 hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

