Rashladna komora plusna Tefcold CRPF3030-165
10.250 € cena bez PDV-a
Montažna rashladna plusna komora ~ 16 kubnih metara
- 16,5 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 3000x3000x2200 mm
- vrata komore 700x1845h mm neto otvor
- plusni režim rada 0°/+8°C
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica
Montažna rashladna plusna komora ~ 16 kubnih metara
Jednostavna montaža i demontaža
Plusni režim rada 0°/+8°C
- 80mm debljina panela komore
- paneli obloženi galvaniziranim i plastificiranim čeličnim limom
- pod izrađen od panela debljine 80 mm – nosivost 1,5t/m²
- površina poda izrađena od INOX AISI304 neklizajućeg lima debljine 1 mm
- visoka energetska efikasnost
- 42 kg/ m3 gustina termoizolacione pene – HCFC Free
- savršeno uklapanje panela i spajanje integrisanom bravom
- instalacija uređaja bez nitni, šrafova i lepljenja silikonom
- jednostavna demontaža uređaja u slučaju potrebe za premeštanjem komore
- zaobljene ivice unutar komore
- reverzibilna vrata
- brava sa sigurnosnim otvaranjem sa unutrašnje strane
- unutrašnje svetlo
- prekidač na vratima – prilikom otvaranja zaustavlja hlađenje i aktivira svetlo u komori
- vazdušni kompenzacioni ventil za izjednačavanje pritiska
- sistem hlađenja predviđen za rad u tropskom ambijentu +40°C i 40% vlažnosti vazduha
| Dimenzije (ŠxDxV) | 3000x3000x2200 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 2840x2840x2040 mm |
| Neto otvor vrata (Š x V) | 700x1845h mm |
| Korisna zapremina | 16,5 m³ |
| Debljina izolacije | 80 mm |
| Vrsta izolacije | Hydrochlorofluorocarbon (HCFC) free, 42 kg/ m3 poliuretanska termoizolaciona pena – HCFC Free |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 960 W |
| Temperaturni režim | 0°/+8° C |
| Agregat | monoblok sistem |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | standardno |
| Materijal izrade | plastificirani čelični lim, INOX protivklizni pod |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | ulazna rampa za kolica, sistem polica, PVC zavesa na vratima |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Tefcold SS920 hladni sto za serviranje
Hladni sto sa bazenom za GN 1/6 + 2 vrata
- rashladni boks sa 2 vrata
- zapremina rashladnog boksa 201 litra
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 530x325
- hlađeni bazen za 5 posuda GN 1/6 (isporučuje se bez posuda)
- poklopac za GN kasete
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
*Isporučuje se bez GN posuda.
Hladni sto sa krilnim vratima i delom za hlađenje kaseta za priloge, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN gastronorm posudama za čuvanje hrane.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju, kao i bezbednost u dodiru sa hranom.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Sto za hladnu kuhinju dostupan u više dimenzija
Afinox Spring Plus 701 TN – hladni sto
Hladni sto - ravna radna ploča
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni stolovi - održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.- -2/+7°C plusni režim rada
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
Afinox Spring Plus 701 BT/A – minusni hladni sto
Minusni hladni sto + splashback
-24/-10°C minusni režim rada
Ravna radna ploča + splahback 100 mmVentilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Techfrost EC5 Blast Chiller
Blast chiller za 5 plehova 1/1 GN ili EN600x400 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 24 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 16 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

