HOME » Ugostiteljska oprema » Tefcold ISETTA 6ST – vitrina za sladoled
Tefcold ISETTA 4ST - vitrina za sladoled
2.784 € cena bez PDV-a
Tefcold ISETTA 7ST - vitrina za sladoled
3.195 € cena bez PDV-a
Tefcold ISETTA 6ST – vitrina za sladoled
3.039 € cena bez PDV-a
Mini zamrzivač za sladoled 6 kaseta
- –16°/-14 °C
- 6 Napoli kaseta (5 Lit) – poručuju se posebno
- Skladište ispod – za 8 Napoli kaseta
- Ravno prednje zaštitno staklo
- statičko hlađenje jedinice
- automatsko otapanje toplim gasom
- Rashladni fluid R290
- LED unutrašnje osvetljenje
- Digitalni kontroler
- Opcionalno – Napoli kasete 5L
Zaštitno prednje staklo mu daje elegantan dizajn.
LED unutrašnje osvetljenje omogućava idealnu prezentaciju sadržaja.
Dostupni modeli u različitim veličinama
Šifra proizvoda:
Tefcold 20312
Kategorije: Rashladna oprema, Vitrine za sladoled
Opis
Mini zamrzivač za sladoled 6 kaseta
- –16°/-14 °C
- 6 Napoli kaseta (5 Lit) – poručuju se posebno
- Skladište ispod – za 8 Napoli kaseta
- Ravno prednje zaštitno staklo
- statičko hlađenje jedinice
- automatsko otapanje toplim gasom
- Rashladni fluid R290
- LED unutrašnje osvetljenje
- Digitalni kontroler
- Opcionalno – Napoli kasete 5L
Zaštitno prednje staklo mu daje elegantan dizajn.
LED unutrašnje osvetljenje omogućava idealnu prezentaciju sadržaja.
Dostupni modeli u različitim veličinama:
- ISETTA 4ST – za 4 Napoli kasete
- ISETTA 6ST – za 6 Napoli kaseta
- ISETTA 7ST – za 7 Napoli kaseta
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1184x800x1176 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 810 W |
| Kapacitet | 8 Napoli kaseta ispod, 6 Napoli kaseta 5L |
| Temperaturni režim | -16°/-14° C |
| Rashladni fluid | 90 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Brava na vratima | nema |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | Napoli kasete 5L |
| Boja | bela |
| Težina | 97 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 703 BIG TN – trokrilni hladni sto
3.139 € cena bez PDV-a
Trokrilni hladni sto visine 900mm - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
4.243 € cena bez PDV-a
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C
Minusna komora Tefcold CRNF1212-18
5.388 € cena bez PDV-a
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica
Rashladna komora plusna Tefcold CRPF1212-22
4.478 € cena bez PDV-a

