Tefcold IC102SC – zamrzivač za sladoled
574 € cena bez PDV-a
Mini zamrzivač sa kliznim poklopcima za sladoled
- -24/-14° C
- stakleni klizni poklopci
- digitalni termometar
- Klimatska klasa 5
- 2 žičane korpe
- 91 L neto korisna zapremina
- mehanićki termostat
- statičko hlađenje
- manuelno otapanje
- rashladni fluid R600a
- 4 dupla točkića za lako premeštanje
- Brava za zaključavanje
- LED unutrašnje osvetljenje
Mini zamrzivač sa kliznim poklopcima za sladoled
- -24/-14° C
- stakleni klizni poklopci
- digitalni termometar
- Klimatska klasa 5
Kapacitet
- 2 žičane korpe
- 91 L neto korisna zapremina
Sistem hladjenja
- mehanićki termostat
- statičko hlađenje
- manuelno otapanje
- rashladni fluid R600a
- 4 dupla točkića za lako premeštanje
- Brava za zaključavanje
- LED unutrašnje osvetljenje
Ovaj zamrzivač za sladoled je veoma stabilne i čvrste građe, a u isto vreme točkići omogućavaju lako pomeranje i pozicioniranje u objektu.
Pogodan je za manje markete, prodavnice, benzinske pumpe, supermarkete i delikatese sa ograničenim prostorom.
IC-SC profesionalni zamrzivači za markete su idealni za izlaganje smrznutog voća i povrća kao i za sladolede. Stakleni poklopci i LED unutrašnje osvetljenje omogućavaju odličnu prezentaciju proizvoda i imaju svoju bravu za zaključavanje.
Dostupan je u različitim veličinama:
IC102SC – širina 570 mm – 2 korpe
IC202SC – širina 720 mm – 2 korpe
IC302SC – širina 1010 mm – 4 korpe
IC402SC – širina 1300 mm – 5 korpi
IC502SC – širina 1550 mm – 6 korpi
IC552SC – širina 1750 mm – 7 korpi
IC702SC – širina 2055 mm – 8 korpi
| Dimenzije (ŠxDxV) | 570x570x897 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 450x450x520 mm |
| Bruto zapremina | 108 lit. |
| Neto zapremina | 91 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 180 W |
| Potrošnja el. energije | 1,24 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -24°/-14°C |
| Rashladni fluid | 60 g, R600a |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Broj polica | 2 žičane korpe |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Težina | 42 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Tefcold SA914 hladni sto za serviranje
Hladni sto 4 fioke GN 1/1
- rashladni boks sa 4 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 4 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa 4 fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Desmon PGB7 zamrzivač 700 litara
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Minusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica

